Oskrety predny blatnik

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

LukineskoNR
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 08.12.2014 19:16
Zdieľať na Facebook

Oskrety predny blatnik

Príspevok od používateľa LukineskoNR »

Dobrý deň chcem sa len opýtať sčím sa dá minimalizovať oškretie auta, napr.tempo pasta ? Alebo v servise to vedia urobiť do dokonalosti okrem výmeny ? Skrabanec je okolo svetla. Ide o Škodu Octavia III 2020
https://photos.app.goo.gl/DijtUbQAXMeMbT6S8
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Vsak tam dokopy nic nie je... dalsie skrabance budu pribudat. Auto je len kus plastu a zeleza. Dopraj mu kazdych 10 tis km vymenu oleja a filtra a bude dobre. Ostatne peniaze nad je vhodnejsie prechlastat v zahradnom altanku pri kotlikovom gulasi s kamaratmi ako platit lestenie ci vymenu dielu kvoli chybe laku.
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Tiež tam nič nevidím :zg282:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lukáš mohol by si nám ten škrabanec označiť ?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pozerajte medzi pneumatikou a svetlom, je to "uplne jasne" vidiet. Bohuzial podla tejto fotky a perspektivy nemam najmensiu sancu odhadnut hlbku poskodenia, ale myslim si ze tempo pasta nema na toto sancu.

Trosku ina otazka by bola zostava profesionalnych past pouzivanych v lakyrnickom priemysle plus leštičky. Som presvedceny ze tie by vo vyraznej miere zredukovali poskodenie az do miery kedy prakticky vobec nebude vadit. V domacich podmienkach a bez skusenosti ale nemas sancu, navyse tie pasty stoja okolo 30,-eur kus lebo sa predavaju v litrovom baleni (potrebujes sedem kvapiek) a treba dve, idealne tri, plus nejake dalsie šminky k tomu.

Cele zle taketo poskodenie. Ako zaznelo hore, jazdil by som dalej a hotovo. Bude to len a len pribudat... na poistku to v ziadnom pripade nie je, spoluucast mas inak by si sa nepytal, a za toto zaplatit >150 eur z vlastneho vacku je trosku kravina.
LukineskoNR
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 08.12.2014 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LukineskoNR »

Je to to sivé okolo svetla.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Po priblížení to pekne vidieť.
Keby to nechcel riešiť, tak sem nepíše. On musí vedieť na čo má peniaze a na čo je ochotný ich minúť. Ja by som si to sám opravil keďže mám doma na to veci potrebné. Ak by som nemal, tak by som zvážil či dám niekomu urobiť,alebo si nakupim veci a spravím,prípadne nechám tak,veď o týždeň môže byť väčší tukanec. Sa rozhodni a napíš :-)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páči sa mi u zadávatela to odhodlanie riešiť to ,aj keď je viac ako 100% istota, že podobných rán bude pribúdať, niekedy aj viac za jeden deň. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

V ss ti pošlem info. Tu momentálne komunikácie stoja za fajku močky. Zatrpknutosť a veci podobné.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Oco, aký pán taký krám....
Trucker... moznosti má viac,ako máme vedieť čo je ochotný zaplatiť, alebo aký je šikovný čo dokáže spraviť sam,alebo aké má možnosti dostať sa k materiálom.
...Áno dá sa to urobiť tempo pastou
...Áno vedia to spraviť v servise
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Oco, aký pán taký krám....
Sranduješ :40bd: Nie každý má možnosť parkovať v garáži, v dvore RD. Čo spravíš ak každé ráno najdeš pred panelákom obúchané dvere od suseda, na parkovisku vo firme nacúvané gulou do dverí. Na parkovisku pred Lidlom čiaru od košíka cez celé auto.
Pobiješ sa so všetkými čo okolo teba parkujú ? Často ti ani kamera nepomože , lebo nie vždy vie zachytiť číslo auta , ktorému to nevydalo.
Ja a ešte ďalších tisíc ludí majú auto ako pracovný nástroj ,alebo ako monterky, ale sú tisíce ďalších ktorí majú auto ako miláčika. Majú ho radšej ako svoju ženu, alebo deti. Práve tých fakt lutujem v dnešnej dobe.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

..Som napísal to isté,len štyrmi slovami. :4012:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie napísal si presný opak - u mňa konkretne môže platiť aký pán taký krám, lebo s autom chodím na dotyk a z dotykov sú škrabance. Ale ten kto aj jazdí a parkuje opatrene len má smolu že postojí vedla necitlivých ludí, často detí, má smolu a darmo sa stará, aj tak je jeho auto rovnaké ako toho monterkového.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Áno,ale aj ten monterkovy môže mať auto ako cukrík. Takže stále je na pánovi ako bude vyzerať jeho auto...Či už je poškodené úmyselné alebo neúmyselne...Ak mám na to, tak dám prelakovat každý tukanec. Chápeš mňa? :-)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Snažím sa , ale ak každý deň pribudnú tri ťukance tak ti to nevydáva časovo.
Ráno sused, v robote kolega a poobede v Tescu deti s košíkom, pritom auto zajtra potrebuješ aj pozajtra a vlastne celý týždeň. Na víkend chata , tam to chytí podvozok na polnej ceste a pár škrabancov urobia aj kríky ,čo za ten čas kým si tu nebol narástli. V nedelu k svokrovcom, ale aj tam fukne vietor do brány a to už je aj na gitovanie a striekanie. Hm trocha prúsr.
Tempo pastu mám aj ja doma, ale oderky pribúdajú rýchlejšie ako ich človek stíha rozleštiť. A to už nerátam takú malinu ako prejazd po čerstvom asfalte - to dávaš dolu z auta aj týždeň
Peniaze na opravu má dnes kdekto, ale ukáž mi toho šťastlivca čo má na to aj dosť času.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných