Oprava preliaceniny - Zilina

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Preliacinu cez hranu mi robili v za... Na Passate , bolo to ok .
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Idem ...v jĂşli
kaktus5
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 22.01.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaktus5 »

zajtra idem dat vyrovnavat cele skrivene zadne dvere a na prednych mam par preliacin,ziline,,,,korculiar nezvladol zatacku,,
spiner263
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 22.05.2010 10:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa spiner263 »

jurigad napísal:0905582690 zilina, urobia ti to aj cez lem. Nemas za co...
Diki za cislo, presne u tohoto typka som bol.
mhlavaty napísal:Ako možno jediný tu asi budem názoru že ...prd makový sa bude riešiť týmito metódami.Vidím čo vidím a viem čo sa dá ako dá. Ale nech prehrám stávku,poprosím jeden obrázok až to bude hotové a týmito metodami,v ten moment odchádzam na dôchodok a plechu sa už nedotknem.
Nech sa paci, rovno 3 obrazky :
Obrázok Obrázok Obrázok
Vyzera to fajn, mozem len odporucat.
:3906:
Kerbeus
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.04.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kerbeus »

To su ty nasi Slovensky "odbornici" 30 rokov robi nieco "pan odbornik" technologiou 30 rokov starou, vsetko nove si mysli aka je k....ina a teda sa o novu technologiu vobec nezaujima a vobec sa v novej technologii nevzdelava. Potom ked pride k nemu clovek a pozaduje takuto sluzbu, ma takyto "odbornik" daneho cloveka za k....ta a bude ho aj hodinu presviedcat aka je to k....ina, to sa neda, to je blbost, je to docasne riesenie, lak aj tak popraska a podobne nezmysly. Sam to viem zo skoly, ked som sa ucil za autoklampiara, ako nam pan "odbornik" pan "majster" tlacil 40 rocne kaleraby do hlavy a ked sme pozadovali, aby nam aj prakticky vysvetlil veci co nas ucil teoreticky profesor (70 rocny! pan, prehlad o uplne najnovsich! technologiach!), zacal sa vykrucat a trepat sprostosti, ake su to nezmysli atd a pritom v tej dobe sa mnohe technologie uz bezne pouzivali aj 20 - 30 rokov. Lenze pan "majster" sa vyucil pred 30timy rokmi a vsetky technologie co prisli za tu dobu boli pre neho blbost a nezmysel....
Creon
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 18.06.2007 16:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Creon »

Tak toto som robil minuly mesiac.. Astra J 2011 in ZA

Obrázok

Obrázok[/img]

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných