Oprava laku korekčným perom

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Na opravu laku možno....

Ale predtým treba naniesť FARBU do toho škrabanca ,
nechať zaschnuť a potom leštiť.

TU je postup :

https://ikkolor.sk/shop/oprava-maleho-p ... ancov.html

Inak TU je tema o oprave škrabancov :

mam-skrabance-na-laku-poradte-co-s-tym-t19043.html
zlobor
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 25.11.2014 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zlobor »

ja som na to videl reklamu v tom teleshopingu ale viem sa mi to nepozdávalo. príde mi to príliš jednoduché na to aby to bola pravda tak neviem. funguje to teda alebo je to iba tak na oko? ale to asi bude len také fakt malé škrabance či?
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

ako tu uz zaznelo samotne to pero je akoze v pohode ale ze by to bol nejaky zazrak to povedat nemozem tu farbu tam musis naniest tak ci tak tomu nemas sancu sa vyhnut
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Musi to byt nieco neskutocne dobre super spicove bombove lebo to reklamuju a je to z Uesej.Ako tu autokameru za 99 € co sa tu predava za 25 € a ze v HD kvalite.Hlavne ze sa tie americanky vytesuju akoby objavili ameriku.Ze takym blbostiam aj verite.
A zapametajte si,dobra vec reklamu nepotrebuje.
sajmon-36
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 28.04.2017 09:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sajmon-36 »

No su to zazraky tieto veci no :D :D neviem ci by tomu normalny clovek veril.Mozno to nieco fakt urobi ale urcite to nebude take ako ukazuju ze pretres a mozes auto predat ako nove :D treba to vsetko brat s nadhladom.Ja som osobne som este nic taketo neskusal
vojtobart
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 02.05.2017 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vojtobart »

manželka to videl v telke a hneď si myslela že to vyrieši všetky škrabance čo kedy urobila na jej aute :D tak som jej musel vysvetľovať že to nebude len tak a aj tak sa s tým potom bude musieť ešte niečo robiť a nebude to taký zázrak ako tam ukazujú
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ja by som potreboval na zenine auto asi kybel takych pier.A co budem riesit.Zivot nie je o aute.
mirootom
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.05.2017 08:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirootom »

@christiane :D :D ze kilo, som zasmial riadne..ale hej, záleží na tom ako to človek berie, možno keď je nové to auto tak to ešte človek rieši ale potom to už je také že no čo tak stalo sa a neoplatí sa nad tým rozčuľovať a tieto perá to podľa mňa nie je úplne také, že sa to iba pretrie a nič už netreba robiť
marec343
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 08.05.2017 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marec343 »

mna nejak tieto pera neoslovili. az som ho aj zo srandy kupil ale tak ako som ocakaval, vysledok vlastne nebol ziadny. skoda penazi
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných