Opotrebenie pneumatik

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

O co viac zjazdi gumu,o to menej sa bude recyklovat.Takze tym iba napomaha zivotnemu prostrediu.By ti vodic vysvetlil.Presne ako to je zo vsetkym.Aj tym ze auto havaruje napomaha zivotnemu prostrediu,nebude viac dymit a skor sa zosrotuje.Vsetko sa da vysvetlit dvojako podla § . :4012: Vsetko je podla zakona a skutok sa nestal.
mga77
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18.02.2017 15:26
Zdieľať na Facebook

Re: Opotrebenie pneumatik

Príspevok od používateľa mga77 »

Zdravim,

Mam Skodu Superb 2.0TDI 140Kw. Rozmer pneu 235/45R18 Hankook Ventus Prime2 . Dnes pri prezuvani pneu som objavil, ze pneu na zadnej naprave su z vnutornej strane zjazdene na cord (vid obrazok). Na pravej strane je to horsie, na lavej trocha lepsie ale tiez uz trcal.

Dost ma to zaskocilo a nemuselo to skoncit vobec dobre. Dezen sa mi javil na pohlad OK, dokonca som presiel cez STK pred par tyzdnami.

Co moze byt problem ? Geometria ? Poradite niekoho, kto geometriu robi poctivo v BA/MA ?

Vdaka,
M.

P.S. Auto ma 4 roky, mam ho rok. Kupil som ho trojrocne po operativnom lizingu, bez nejakych zasadnych poistnych udalosti (ale faktom je, ze typek co ho mal predomnou prerazil jednu pneu na obrubniku)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných