Oplatí sa kúpa lady?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
kraken12
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.05.2016 19:06
Zdieľať na Facebook

Oplatí sa kúpa lady?

Príspevok od používateľa kraken12 »

Zdravým otázočka oplatí sa kupovať auto značky Lada akehokolkvek modelu(niva, vesta, xray) keď údajne ma končiť v EÚ. Ako to bude zo servisom z náhradnými dielmi však teraz som pozeral a napríklad na vestu som toho veľa nenašiel. :zg282:????
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

v dnesnej dobe je este problem za peniaze kupit nieco co je na predaj ? si myslis ze sankcie na rusov maju nejaky vplyv zeby nieco nemali ? nedodame my, kupi to tu cinan, turek, eskimak a preda im to ked maju cim platit, aj opacne to stale bude, separovat rusko od sveta, ked mu visi svet na trubkach, ten bol dobry, teraz ide o cervenej karkulke :40bd: :4090:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ked sa mnohým Slovakom oplatila kupa Chevroletu a jazdia na ňom,

keď sa niektorým Slovakom oplatila kupa Ssang-Yong a jazdia na nich,

ked sa poniektorým Slovakom ooplatila kupa Daihatsu, a jazdia na nich,

tak sa určite oplatí aj kupa LADA akehokolvek sučasne predávaného modelu
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Laco 1871 =pavol orsagh Hviezdoslav
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Niekto to vyskúšať musí. No, nemusí, ale skúsi. Ja by som si najprv pohladal nejaké referencie. Videl som to, sedel v tom.. Auto ako iné v tej triede no skúsenosť nemám ani 100m
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

sedel som v tom, jazdil som v tom, celkom sa mi to pozdávalo. ale zdá sa mi to predražené. za tieto peniaze sa dá kúpiť napríklad duster - väčšie auto, spoľahlivé, nízka strata hodnoty o 4 roky v porovnaní s ladou.

za tieto peniaze kúpiš napríklad 4 ročného aurisa hybrid - je to auto, ktoré je technológiou a vlastnosťami niekde úplne inde.
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

daj hlavne pls vediet preco rozmyslas vobec o kupe Lady, v com ti pripada, ze ponuka lepsi pomer cena/uzitok ako konkurencia (Dacia, Fiat, atd)?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vitaj, stratený synu! :cau:
mlokec
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 23.11.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlokec »

Aj mňa zaujíma prečo zavžuješ kúpu tohto auta, veľa ich tu nevidieť, ale predsa, takže ak by to bolo nemožné nikde tu by si auto nevidel, ak sa ti lubi tak prečo nie...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Neviem koľko stojí no chalan co býva u mňa na priváte, kúpil min týždeň citrón k neviem model no dvojča k P301) za 9600€. 1,2 benzín, 3oj valec, klíma,, rádio s modrým zubom, 4x el. okná... Zo z edavosti som sa nechal odviezť a musím povedať, že za tie peniaze fajn. Prekvapivo tiché na túto kategóriu, motor ani pri 120 takmer nepočuť... Mňa táto kategória nijak extra nezaujímala no bol som milo prekvapený. Jasné, je lacné auto a všetko tomu zodpovedá, ale nie je mu co vyčítať. Experimentovať s ladou a jej žalostne nerozvinutou servisnou sieťou...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jarykos a 69 neregistrovaných