Opel Zafira - zadne svetlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

568
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 08.10.2009 20:41
Zdieľať na Facebook

Opel Zafira - zadne svetlo

Príspevok od používateľa 568 »

Caute, nesvieti mi zadne prave svetlo na Zafire.Ziarovka je dobra,neviete poradit ktora poistka je zadne svetlo.Zafira 2,2,2004.
Dakujem za pomoc-
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Každé svetlo nemá zvlášť poistku, chybu hľadaj inde... A na popis poistiek sa používajú piktogramy, v nádeji, že im porozumie každý...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja uz ozaj neviem ci si myslis ze tu niekto ovlada naspamat cislo alebo poziciu poistky lebo ak nie tak by musel ist pozriet to namiesto teba ked si lenivy a napisat ti to a to by bolo asi fakt od veci. Odhliadnuc od toho ze to asi ozaj v poistke nebude aj ked je mozne ze sopel to ma zvlast na predok zadok
568
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 08.10.2009 20:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 568 »

Vidim,ze sa tu vseci vyznate,chvala bohu stiahol som slovensky manual a chyba bola v poistke cislo 7.Lave a predne svetla su na dvoch rozdielnych poziciach.Pytal som sa preto nakolko nemam manual.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Krytku poistiek si stratil a skontrolovať všetkých tristo poistiek je nadľudský výkon...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

kym si zalozil temu, nasiel a stiahol manual tak si tie poistky mohol prebehnut 10krat ale kto nema v hlave ma v nohach
spojenestaty
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.10.2015 11:23
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Zafira - zadne svetlo

Príspevok od používateľa spojenestaty »

Ja mám ten istý problém,z ničoho nič nesvieti práve hmlové svetlo.ziarovka ok aj objímka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní