Opel Vectra 2.0 Dti ročník 1999-2001

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

je-f-ree
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.12.2009 15:31
Zdieľať na Facebook

Opel Vectra 2.0 Dti ročník 1999-2001

Príspevok od používateľa je-f-ree »

Zdravím vás Opel nadšenci,chcel by som sa poinformovať o tomto modely Opla, chcel by som ho kúpiť a rád by som sa dozvedel pár informácií o tomto modely. Ďakujem
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Vectra 2.0 Dti ročník 1999-2001

Príspevok od používateľa soto19 »

je-f-ree napísal:Zdravím vás Opel nadšenci,chcel by som sa poinformovať o tomto modely Opla, chcel by som ho kúpiť a rád by som sa dozvedel pár informácií o tomto modely. Ďakujem
www.opelclub.sk
je-f-ree
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.12.2009 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Vectra 2.0 Dti ročník 1999-2001

Príspevok od používateľa je-f-ree »

soto19 napísal:
je-f-ree napísal:Zdravím vás Opel nadšenci,chcel by som sa poinformovať o tomto modely Opla, chcel by som ho kúpiť a rád by som sa dozvedel pár informácií o tomto modely. Ďakujem
www.opelclub.sk
Díky,bol som tam uz ale nic konkretne som sa tam nedozvedel,potrebujem len triezvy bezny nazor na to ci je v pohode Vectra s tym motorom? díky
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Vectra 2.0 Dti ročník 1999-2001

Príspevok od používateľa soto19 »

je-f-ree napísal:
soto19 napísal:
je-f-ree napísal:Zdravím vás Opel nadšenci,chcel by som sa poinformovať o tomto modely Opla, chcel by som ho kúpiť a rád by som sa dozvedel pár informácií o tomto modely. Ďakujem
www.opelclub.sk
Díky,bol som tam uz ale nic konkretne som sa tam nedozvedel,potrebujem len triezvy bezny nazor na to ci je v pohode Vectra s tym motorom? díky
A dobre si pozeral? Ved tam je citania na dva dni:
http://forum.opelclub.sk/index.php?c=23

Kolega ma Zafiru s tymto motorom a nemal (okrem buracky lol ) vaznejsi problem. Jedine zhavice musel menit. Spotrebu vraj vie dostat pod 5 litrov (co mu ale uplne neverim). Olej nedolieva medzi intervalmi vymeny. Ma uz 200 tis. km.
Ja som "benzinak" cize dalej jedine odporucam to forum. Su tam ini manici na Ople.
je-f-ree
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.12.2009 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Vectra 2.0 Dti ročník 1999-2001

Príspevok od používateľa je-f-ree »

soto19 napísal:
je-f-ree napísal:
soto19 napísal:
www.opelclub.sk
Díky,bol som tam uz ale nic konkretne som sa tam nedozvedel,potrebujem len triezvy bezny nazor na to ci je v pohode Vectra s tym motorom? díky
A dobre si pozeral? Ved tam je citania na dva dni:
http://forum.opelclub.sk/index.php?c=23

Kolega ma Zafiru s tymto motorom a nemal (okrem buracky lol ) vaznejsi problem. Jedine zhavice musel menit. Spotrebu vraj vie dostat pod 5 litrov (co mu ale uplne neverim). Olej nedolieva medzi intervalmi vymeny. Ma uz 200 tis. km.
Ja som "benzinak" cize dalej jedine odporucam to forum. Su tam ini manici na Ople.

Diky pekne .... :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných