Opel Meriva B - diagnostika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

visior
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 16.06.2015 19:43
Zdieľať na Facebook

Opel Meriva B - diagnostika

Príspevok od používateľa visior »

Dobrý večer prajem. Kúpil som si lacnú čínsku diagnostiku Elm327 OBD II s WiFi. Viem nečakám od nej zázraky. Po pripojení do zásuvky mi auto samovoľne uzamklo a vysvietilo kopec kontroliek na palubovke. K tomu mi vypísal palubný PC code 68. Auto mi nestartovalo. Po následnom odpojení diagnostiky sa dostalo všetko do normálu.
Vďaka za všetky postrehy.
Opel Meriva B 1.4 74kw 2010 kód motora A14XER.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ked už teda máš Opel, tak si kúp niečo priamo na OPEL
V číne predávajú klony OP-COM
Napríklad https://www.aliexpress.com/item/4000093 ... web201603_
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Meriva B diagnostika

Príspevok od používateľa cicmanec »

visior napísal:Vďaka za všetky postrehy.
Aké konkrétne? Lebo to, že si kúpil čínsky šmejd už asi vieš a iné neviem čo chceš počuť lebo žiadnu otázku nevidím... :41c2:
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Len casto sa prave pri tych klonoch op-com musis modlit aby fungovat prave ten CAN na tych hlaviciach. Opel pouziva rozne CAN pre rozne systemy a tie klony maju velmi casto problem prave s CAN autami. tato 2010 je CAN urcite. Tu sa da predpokladat, ze po pripojeni tej hlavice ta hlavica vyrobi problem na CAN.
kil69
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 19.12.2006 07:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kil69 »

Tiež som kupoval na čínsky op com na allieexprese za pár supov a funguje v pohode. Dokonca som nakalibroval volant. Vectra c r. 2008. Len pred kúpou diagnostiky som si poriadne precital a pozistoval ktorá diagnostika + soft je najvhodnejší.
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní