Opel Frontera A SPORT - relé palivového čerpadla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

delong
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 06.11.2007 23:22
Zdieľať na Facebook

Opel Frontera A SPORT - relé palivového čerpadla

Príspevok od používateľa delong »

Zdravím machrov potreboval by som poradiť ohľadom relé palivového čerpadla. Mám rozobraté všetko pod prístrojovov doskov ale to relé som nenašiel. V motorovej časti tiež nie , ale možno že som aj zle pozeral .
Tu je číslo dielu relé OEM OPEL (12 38 966) . Nevie niekto kde presne sa relé nachádza ?

Môže byť aj v zadnej časti?


Našiel som len toto ale to my nepomôže .

Opel Frontera A Sport (3-dverový) rok výroby 1993 obsah 2.0L 85kW C20NE .

Vopred ďakujem.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ahoj, manual ukazuje, ze pod kapotou su tri miesta, kde su umiestnene poistky a rele. To co hladas je vpredu a vlavo. Najdes skor asi podla zvazku kablov.
mirpol
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 24.06.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirpol »

el.schemy poistky rele frontera 95-98 FR jazyk https://uloz.to/!uXPRw4eNlIo3/el-schema ... -95-98-pdf
kozmert
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 29.11.2008 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kozmert »

Ahoj ja mám síce áčko 2,2i to relé je vo vnútri v ľavo dole pri pedáloch na,,áčkovom" stĺpiku pod plastovým obkladom, ale nie je to obyčajné relé, ale akési multirelé má viacero nožičiek je také podlhovasté.
delong
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 06.11.2007 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delong »

martin cichy napísal:Ahoj, manual ukazuje, ze pod kapotou su tri miesta, kde su umiestnene poistky a rele. To co hladas je vpredu a vlavo. Najdes skor asi podla zvazku kablov.
Páni moc krát ďakujem. Bolo presne ako píše martin .
Vpredu vľavo vedľa chladiča . Boli tam dve relé jedno pre stierače a jedno relé paliva.
Zvláštne bolo že som ho držal v ruke a bolo horúce to vedľa studené ale nešlo vytiahnúť a číslo dielu bolo iné .
Potom som išiel po zväzku káblovanie a priviedlo ma až tam .
Relé bolo Hella a malo iné číslo ale bolo to také isté ako som hľadal ja len to bola zámena.

Ešte raz všetkým veľká vďaka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný