Opel - diagnostika vstrekovačov prepadovým testom

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Opel fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
stanno
Nová tvár - Trabanto (5)
Založený: 15 august 2007
Nabehané: 2 dní 1 hod 25 min
Predmet: Opel - diagnostika vstrekovačov prepadovým testom PríspevokZaslal: 09.01.2020 15:13   
Ahojte. Jedná sa o Zafiru B 1.9 CDTi 74kW. Potreboval by som nájsť človeka čo by mi v PO alebo KE urobil prepadový test vstrekovačov.

Kontakty prosím do súkromnej správy. Veľká vďaka.
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2588)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 4 mes 8 dní 7 hod
PríspevokZaslal: 09.01.2020 16:07   
Reálne očakávam že sa niekto ozve z daného okolia,ide o základný test ktorý robí množstvo dielní.Min dvoch poznám,jedného z Popradu a jedného od Prešova,obaja excelentný elektrikári (diagnostici) tak predpoklaám že sa ti možno ozvú v ss,nemám zvolenie dávať kontakty.Nerobí to dobrú krv,často práce nad hlavu,musí to ísť od nich.Od Prešova sem aj prispieva,treba si počkať
Citovať
stanno
Nová tvár - Trabanto (5)
Založený: 15 august 2007
Nabehané: 2 dní 1 hod 25 min
PríspevokZaslal: 10.01.2020 12:48   
zdravím, nikto sa neozval. Nedal by sa poslať cez SS aspoň nick, aby som skúsil osloviť cez SS. Vďaka
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2588)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 4 mes 8 dní 7 hod
PríspevokZaslal: 10.01.2020 14:54   
Vidím že na fóre boli,tj ak by chceli by sa prihlásili.Ale dramatické by to nemalo byť,treba sa v okolí popýtať priamo na tú vec či robia,je to bežná rutinná vec,všade kde sa robia diesle nie je možné aby to nerobili.Je to ako písmeno v abecede,potom nech zavrú rovno servis len sú ako pytliak v lese
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Opel fórum