Opel Corsa 1.3 cdti

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
demogamesplay944
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.05.2023 14:17
Zdieľať na Facebook

Opel Corsa 1.3 cdti

Príspevok od používateľa demogamesplay944 »

čaute, mám taký problém vlastním opel corsa C 1.3 cdti a keď pustím plyn tak auto strašne cukne alebo pri jemnom pridávaní auto dosť cuka a neviem čím to môže byť ale inak auto ide dosť v pohode a ešte som sa chcel opýtať neviem či to je pri corse normálne nikde som to nenašiel že je tam strašne oneskorený plyn keď ho stlačim tak trvá cca pól sekundy kým auto začne niečo robiť
tuninka
Príspevky: 881
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Corsa 1.3 cdti

Príspevok od používateľa tuninka »

napichnite na diagnostiku, a sledujte hodnoty aké ukazuje pri stláčaní plynového pedálu, nepíšeš ročník, ale asi je pedál plynu elektrický, tak možno začína zlyhývať, oneskorená reakcia na plyn u turbodieslov mierne býva, ale ty musíš vedieť, že či to bolo aj predtým tak, kým to ešte išlo dobre a či sa to zhoršilo keď sa ti to teraz začalo kaziť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Corsa 1.3 cdti

Príspevok od používateľa seven549 »

demogamesplay944 napísal: 10.06.2023 13:27 ešte som sa chcel opýtať neviem či to je pri corse normálne nikde som to nenašiel že je tam strašne oneskorený plyn keď ho stlačim tak trvá cca pól sekundy kým auto začne niečo robiť
ved pol sekundy je hned.to je nic.mozno raz aj ja tak budem mat.

ja mam u forda 2.2 tdci oneskorenie aj 2-3 sec kym kopne prevodovku do zubov.idem v nemecku 180tkou spomalim na 110tku lebo sa mi vtrepe do cesty slovak na 530d popripade A6 3.0 tdi a treba mi pridat.no a 2-3 sec drzim pedal na podlahe a az potom ide. a zvykol som si.
demogamesplay944
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.05.2023 14:17
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Corsa 1.3 cdti

Príspevok od používateľa demogamesplay944 »

ja som už tiež zvyknutý ale na iných diesel motoroch je reakcia na pedál presná a rýchla ale už som si zvykol len som chcel vedieť či niekto nemá corsu C 1.3cdti a nevie niečo o tom
demogamesplay944
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.05.2023 14:17
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Corsa 1.3 cdti

Príspevok od používateľa demogamesplay944 »

tuninka napísal: 10.06.2023 22:01 napichnite na diagnostiku, a sledujte hodnoty aké ukazuje pri stláčaní plynového pedálu, nepíšeš ročník, ale asi je pedál plynu elektrický, tak možno začína zlyhývať, oneskorená reakcia na plyn u turbodieslov mierne býva, ale ty musíš vedieť, že či to bolo aj predtým tak, kým to ešte išlo dobre a či sa to zhoršilo keď sa ti to teraz začalo kaziť

odkedy mám to auto je to také iste ale som už 3. majiteľ a nepoznám nikoho kto ma corsu C 1.3cdti čo by mi vedel povedať
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0903351429 a 68 neregistrovaných