Opel Calibra 2.5 V6 - kľuka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patrikkubacek
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 03.07.2017 17:16
Zdieľať na Facebook

Opel Calibra 2.5 V6 - kľuka

Príspevok od používateľa patrikkubacek »

Dobrý deň. chcel by som sa opytat či mi niekto nevie povedať aka Kluka by pasovala do calibri 2.5l V6 rocnik 1997 kod motora X25XE.. lebo original diel neviem zohnať ak by niekto vedel poradte mi prosim. Ďakujem.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Zaujimava otazka :4012: A z coho by podla teba mala pasovat ina kluka,z Avie?Kazda kluka je specivicka pre dane auto.Zabudni ze z niecoho ineho ako z konkretneho auta bude sediet.Aj ked vyzeraju podobne nebudu ti sediet hlavne loziska,ojnicne loziska,mazacie kanale,sirka lozisk,zdvih piestov,uchytenie zotrvacnika,uchytenie remenice a dlzka.Jedine srotovisko a ten isty motor.Teraz sa to tak uz nerobi ze z niecoho pasuje.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Slupek znamená odstrojený motor
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Zaujimave, že teraz začínaju niektorí nadšenci obnovovať tieto staré auta...

Neviem , podľa mňa iné auta by si zalužili renovaciu viac ako spomínaná Calibra... podĺa mňa je to velmi tuctové auto
niečo ako Espero....alebo Renault Fuego....ktorým bolo na začiatku 90.rokov zamorené celé vtedajšie ČeskoSlovensko..

Taká BMW M5 E39 , alebo Audi B5 S4 to boli poctive strojovne

ňe,že Calibra...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Fuego som mal a tuctové nebolo nikdy,90% ľudí ani nevie že existovalo.Dnes ho nestretneš ani kus celé roky.
Calibra dnes/zajtra bude tiež zberatelské auto.Kým sa množstvo "mysliteľov" zobudí,bude zberatelské už kadečo o čo dnes nezavadia,ale to takto bolo vždy.Niekto nevedel čo s kupónmi,iný sa z toho stal milionárom,to je rozdiel medzi tým ako tú istú vec spracujú ľudia,v čom jeden vidí nezmysel,na tom iný postaví štastie
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

Fuego mam BBurago 1:24. asi 20rokov to ma uz + BMW M1 Procar to iste.... :40bd: lol calibru som posledne roky videl len na obrazku...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

laco1871 napísal:Zaujimave, že teraz začínaju niektorí nadšenci obnovovať tieto staré auta...

Neviem , podľa mňa iné auta by si zalužili renovaciu viac ako spomínaná Calibra... podĺa mňa je to velmi tuctové auto
niečo ako Espero....alebo Renault Fuego....ktorým bolo na začiatku 90.rokov zamorené celé vtedajšie ČeskoSlovensko..

Taká BMW M5 E39 , alebo Audi B5 S4 to boli poctive strojovne

ňe,že Calibra...
Fuego vraj tuctove auto? Rad by som jednu taku tuctovku vlastnil. A co sa tyka tej M5 tak asi bude cenovo niekde inde ako calibra. To ako keby tu niekto pisal ze poradte mi kde kupim relatko na audi A4 a ty mu napises ze kup si RS6 nie tuctovu A3. PS: napriklad calibru 2.0turbo 4x4 by vlastnil tiez strasne rad. Ak by si o takej tuctovke vedel kde je za rozumnu cenu tak mas u mna 500e
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vieš čo je strašné ? Že som množstvo tých dnes cenených mal,tak Fuego,ako R5,6,16,ako BMW 2000Tii,E21,E30 celý kopec,Všetky Cortiny od MK I,Ale najviac na mrzí že som dal preč Aero 50 Sodomka,DKW AUDI,Populáŕa,Tudora,Pobedu...katastrofa čo všetko v dome bolo.Ale ...čo bolo bolo,terazky to platí niekto iný a z cennejším autom medzi dnešných debilov na cestách by som tak či tak nešiel.
martincichy
Príspevky: 5422
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

pred 8 rokmi som potreboval nejaké veci na embéčku stovku, tak som bol na vrakovisku... a objavil som tam renault fuego v zlatej metalíze. bez nejakej korózie, interiér nádherný... niekto ho dal v rámci akcie šrotovné... na nové auto.

škoda, že s tým autom nebola cesta späť a bol som hlúpy, že som ho nerozobral na diely.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ved to ze v tom srotovnom nas opustilo tolko krasnych aut ze plakat by sa cloveku chcelo.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Martin keď som videl čo všetko zlikvidovala ľudská blbosť,chamtivosť a šrotovné by som aj plakal.Za sopel z nosa zlikvidovali všetko a dnes pozerajú ako Alenka v ríši divov že poslaté auto ktorého sa vyrobili miliony je VZÁCNÉ a má cenu lebo ich zachavaných proste niet.A táto vláda idiotov ešte všetko zasichruje pokutami za STK a poistné,čo samozrejme ďalej spôsobuje že sa autá nedochovajú.Raz budeme deťom ukazovať na obrázkoch že Škoda 100 tu bola ako lístie na jeseň,celé to je osprostené cakomprask
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mhlavaty napísal:Vieš čo je strašné ? Že som množstvo tých dnes cenených mal,tak Fuego,ako R5,6,16,ako BMW 2000Tii,E21,E30 celý kopec,Všetky Cortiny od MK I,Ale najviac na mrzí že som dal preč Aero 50 Sodomka,DKW AUDI,Populáŕa,Tudora,Pobedu...katastrofa čo všetko v dome bolo.Ale ...čo bolo bolo,terazky to platí niekto iný a z cennejším autom medzi dnešných de*** na cestách by som tak či tak nešiel.
Tie vymenovane keby si mal dnes niekde v humne v hocijakom stave tak to by bolo potesenia na nezaplatenie. Pred par tyzdnami som kupil synovi [13rokov] Honda Prelude r.v.1996 2.2vti najsilnejsiu verziu s natacanou zadnou napravou. Mam ju pri dome pod pristreskom a kazdy kto dojde sa ma pyta ze naco mi to je ze to ma hrdzave zadne lemy a ze stary srot. Chlapci netusia ze ked lemy vymenim a dam jej lak a mlady to vytiahne o 10rokov na cestu tak tie 0.800ccm dvojturbove moderne haraburdy sa budu len tak hanbit vedla toho. Presne preto by som chcel aj calibru 2.0turbo 4x4 lebo som pred vela rokmi jednu vlastnil a to auto malo nieco do seba.
oco13
Príspevky: 17824
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Sme smetisková generácia - jediné čo sa nám darí je zaplňať smetiská :40bd: :40bd: A kto sa starých dobrých vecí zastane je čudák lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

S tým šrotovným to ludia dobre mysleli len netušili,že automobilky na nich urobia o*eb...

A tiež to bolo hrané na ľudskú chamtivosť, inak šrotovné malo za cieĺ dvihnuť spotrebu a oživiť ekonomiku...

Napriklad jeden moj chytry sused keď videl ,že vyšla Š.Rapid, hneď si ju bežal kupiť /1,2 TSi/
predtým 20 rokov jazdil na Felicii a myslel si,že Rapid je to isté len novšie...
Dnes jazdi dalej na Felicii a Rapid mu stojí v garaži...

:40bd: ::: :41c2:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24899
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Všetko čo počíta s ľudskou chamtivostou garantovane uspeje.Celá myšlienka bola od začiatku do konca špinavá,zabalená do nejakého alobalu,hlavný motív nebol v myšlienke pomôcť ľudom

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných