Opel Astra 1.0 T

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mjenik
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.08.2008 18:59
Zdieľať na Facebook

Opel Astra 1.0 T

Príspevok od používateľa mjenik »

Dobry den, zvazujem kupu noveho auta, asi zanecham diesle... a zatial som precital zopar pozitivnych recenzii na litrovy trojvalec v astre. Myslite si, ze pri slusnom zaobchadzani, vymene kvalitneho oleja po 8-10 tis.km a mierne nadstandardnom servise (ktory som doprial kazdemu svojmu autu) moze litrovy trojvalec spolahlivo odsluzit aj 7-8 rokov t.j. 200 tis km? Dakujem za nazory!
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Do mesta podľa mňa super auto . . . mimo bude chýbyť výkon a budeš vedieť že si urobil dobre že si si ho najprv vyskúšal a nie hned kúpil :41c2:
pedro25
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 24.12.2014 20:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro25 »

Ak už sa obzeráš po malom benzíne, kukni sa aj na focus. 1.0 ecoboost 92kw. Na rozdiel od napr. tsi 1.2 je to spoľahlivý bezproblémový motor. Tvojim požiadavkam určite vyhovie. Jazdí to prijateľne a spotreba sa dá urobiť pod 6. S oplom skúsenosť nemám
ado1982
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 24.09.2008 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ado1982 »

Ahoj treba sa povoziat a porovnat ak chces turbo motor tak skus hondu civic s 96 kw - male turbo linearny nabeh a 482l kufor - teraz -2000 eu v cenikoch alebo bez turba 2 l atmosfera mazda 3- ktoru som kupil aj ja a velmi som spokojny - mazda ma akciu - 1000 eu skus si vyskladat co potrebujes v aute a porovnaj ked chces nemecke auto tak golf radsej nie opel. hlaven povozit a vyskusat co sa ti paci.
maniakkk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 07.03.2017 11:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maniakkk »

vsetko co tu zaznelo je pravdou je dolezite to aby si si auto skusil lebo len tak budes schopny si vybrat nieco co ti bude vyhovovat
peter121
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 23.01.2008 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter121 »

Prečo by nevydržal. Motorárska technika ide dopredu a oplácky liter vychádza z viacerých testov ako najlepší v svojej klase. Skúsenosti z praxe nie sú, lebo je to ešte relatívna novinka, ale také forďácke ecoboosty sú na trhu už dlhé roky a realita ukazuje, že dobre spravené turbo vydrží pri slušnom zaobchádzaní dosť.

Ale liter v astre aj kvôli 5 kvaltu len do mesta a na prímestské posúvanie. Na diaľnici to už musí byť mimo komfortnú zónu aj otáčkami aj spotrebou.
Dzibi
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 05.10.2017 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dzibi »

Ja mam novy Peugeot 2008 1.2 Pure tech. 81kw 110k.. Automat. Pracujem v meste, mimo mesta len občas... perfektne do mesta! Ale tieto motorceky pri piatych pasazieroch už maju co robit. Na kazdodennu dialnicu urcite nie. Ale my chodime len ja a priatelka na ňom.. ale najprv vyskúšaj!!! Kašli na diesel...
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných