Opel Astra-kúpa v bazare

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pitopit
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 25.04.2010 19:41
Zdieľať na Facebook

Opel Astra-kúpa v bazare

Príspevok od používateľa pitopit »

Rozmýslam nad kupou v bazare v CZ,ale tiez sa mi to nejak nezda.Co si myslíte pokial uvadzaju,ze prvý majitel a uplna servisna historia.
napr
http://opel-astra.autobazar.cz/inzerat/ ... iha-klima/
Je to mzne sfalsovat?
No a toto je uz pre mna velmi podozrive
http://opel-astra.autobazar.cz/inzerat/ ... ecotec-st/
Zevraj auto z rakuska aj so servisnou knihov,len tie peciatky od servisu su nejak pofiderne (rozmazané).Ja mam v rakusku auto a chodim do znackoveho servisu a kazda peciatka je citatelna.A druha vec tak lacne auto v rakusku urcite nenajdem tu je zapocitana ta NOVA daň.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

ak ti niečo nesedí . . choď vedľa . . aut je ako maku . .
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

nechapem, to akoze v CZ si myslis, ze info o aute su pravdive a v SK same klamstvo a pretvarka??? Davaj pozor, aby si sa nepopalil...falsuje sa vsetko....
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Tak si pozri občiansku inzerciu v cz a kúp si auto priamo od majiteľa "z dvora"...
pitopit
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 25.04.2010 19:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pitopit »

Ja viem,ze sa falsuje vsetko.Na SK uz pomaly clovek ani poriadne auto nekupi.
defe
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 07.09.2009 15:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa defe »

da sa aj na slovensku kupit len musis oblukom obist bazare a kupit ho od prveho majitela ak chces mat istotu a falsuje sa vsade v cz,pl
dalmont
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 01.06.2016 19:28
Zdieľať na Facebook

Kúpa auta

Príspevok od používateľa dalmont »

V dnešnej dobe je to s trhom áut(teda skôr s ich predajcami) veľký problém nájsť solídny bazár,kde je vyložená k predaju všetka možná zmes,skladačky z búračiek, vyjazdené stočené diesle,atď atď. Ak nemeníš autá ako ponožky, myslím že najvhodnejšia voľba je kúpa nového vozidla,ako som to urobil ja a neľutujem.Máš záruku 3,prípadne 5 rokov na nové vozidlo a koľko predajcov, toľko rôznych dobrých ponúk a akcií,takisto leasing si vieš nastaviť podľa svojich možností, stačí len hľadať.Poprípade by som nehľadal po bazároch,ale práve u predajcov nových vozidiel,kde zvykli ľudia nechať svoje pôvodné nové auto po skončení leasingu na protihodnotu a kúpili si ďalšie nové.Samozrejmosťou je riadne vedená servisná história.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

pitopit napísal:Ja viem,ze sa falsuje vsetko.Na SK uz pomaly clovek ani poriadne auto nekupi.
Otázka je čo si predstavuješ pod pojmom poriadne auto??? Ak túto otázku položíš 30tim luďom ,dostaneš 30 rôznych odpovedí. Aj ty nebudeš "bežný" kupujúci , lebo špekuluješ kupovať auto ktovie aj kde aby si ušetril 300eur.Keď ti viac záleží na papieroch ako na aute potom je jasné že si podozrievavý a nakoniec kúpiš aj tak črep. Lebo auto sa nekupuje podla servisky.
Je zaujímavé ,že ja na aute nekontrolujem skoro nič a vždy ho donútim jazdiť tolko aby som neprerobil.
Prečítaj si príspevky MP3TURBA o celkových nákladoch na vlastníctvo motorového vozidla a potom vyberaj.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

na SK si vies pozriet

Príspevok od používateľa sarusian »

ako-tak km podla seka.sk, testek.sk, popr. ko.sk, ale v cesku dodnes neexistuje ziadny taky register a papier znesie vsetko
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Sarusian - ale tu sa všetci práve snažíme zadávatelovi vysvetliť ,že auto sa nekupuje podla km aj keby boli tisíc krát pravé.
Rovnako ako jeden spraví na aute spotrebu 5,5l druhý nemá problém jazdiť za 10l. Tak isto kým niekomu auto vydrží pol miliona km ,iný ho na 50tisícoch komplet zlikviduje. Mám dvoch takých expertov vo svojom okolí takže viem o čom hovorím. A poznámka "jazdené ženou" ma akurát tak rozosmeje , keď vidím moju ako drží auto 5 minut na spojke na železničnom prejazde. lol lol lol :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Pre zadávatela - pozri si na bazoši kolko oplov je na predaj s poruchou motora a daj si do googla "opel - vstrekovacie čerpadlo" Ručím ti za to že ťa prejde chuť na tuto nemeckú pohromu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Oco13= :2f93: :2f93: :2f93: :28b7: :28b7: :28b7:
...Ani po 80 ročnom "dôchodcovi"... :3020: :4090: :zg282:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pokojne sa pod to podpíšem....niet horšieho auta ako po prispatom,príliš pokojne a pomaly jazdiacom človeku,na veku nezáleží.Dnešný diesel plače pri takýchto vodičoch a pri servise až kričí zo všetkého,ako ten človek jazdil.Každý zo smrtou v očiach odmieta auto po mladom bláznovi (sorry,len pre túto potrebu) čo jazdí ozaj svižne,a autá týchto razantnejšie jazdiacich sú v podstate tie najlepšie,technicky určite áno.Auto po starom pánovi,najlepšie starom doktorovi by som nechcel ani do daru.
theflyingdutchman
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 21.10.2013 09:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa theflyingdutchman »

Toto pocujem vela krat, udajne je tazke kupit auto v slusnom stave. Predajcovia chcu asi easy money. Predal som par aut, chodim aj na obhliadky a nikomu som nic nezamlcal. Podvod Vam urobi velky vyvar ako hovoria bazarnici. Ako bolo spominane, treba neverit vsetkemu ale posudzovat auto podla stavu. Ak su k udrzbe relevantne podklady, je to len lepsie. Ak ma clovek akekolvek, aj male pochybnosti tak nekupovat.

No a na margo jazdenia pomaly a v nizkych otackach, ano eco rally sa stala modou. Poznam ludi ktori jazdia s Passatom 50 km/h na 5-ke. Potom sa cuduju preco tak casto menia dvojhmotovy zotrvacnik alebo sa upchava EGR. Niektori to vylepsia tym ze tam namontuju jednohmotu kedze je lacnejsia :)
hellah
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 02.05.2011 22:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hellah »

pri tom druhom aute, nie sú podozrivé len tie pečiatky, ale aj to, ze tu servisku od roku 2013 vypisoval ten istý človek s tým istým perom.
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

ja som sa skor

Príspevok od používateľa sarusian »

oco13 napísal:Sarusian - ale tu sa všetci práve snažíme zadávatelovi vysvetliť ,že auto sa nekupuje podla km aj keby boli tisíc krát pravé.
Rovnako ako jeden spraví na aute spotrebu 5,5l druhý nemá problém jazdiť za 10l. Tak isto kým niekomu auto vydrží pol miliona km ,iný ho na 50tisícoch komplet zlikviduje. Mám dvoch takých expertov vo svojom okolí takže viem o čom hovorím. A poznámka "jazdené ženou" ma akurát tak rozosmeje , keď vidím moju ako drží auto 5 minut na spojke na železničnom prejazde. lol lol lol :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Pre zadávatela - pozri si na bazoši kolko oplov je na predaj s poruchou motora a daj si do googla "opel - vstrekovacie čerpadlo" Ručím ti za to že ťa prejde chuť na tuto nemeckú pohromu.
vyjadril k tej servisnej knizke, proste moze tam byt napisane cokolvek a treba to preverit - je lepsie kupit auto, kde poznam prave km a pravu historiu, ako v relativne dobrom stave, ale stocene o 200t. km.
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných