Opel Astra H GTC 2.0 T 200 hp

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

adrian1212
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.08.2013 19:05
Zdieľať na Facebook

Opel Astra H GTC 2.0 T 200 hp

Príspevok od používateľa adrian1212 »

Ahojte. Chcel by som sa opýtať či niekto nemáte skúsenosti s týmto autom, hlavne čo sa týka motoru, celkovej spolahlivosti, podvozku a ovládania. Keďže pokukujem po nejakom lacnejšom silnom malom aute tak by som rád vedel ako je na tom tento oplík. Ešte je v hre Golf V GTI. Ak by mi niekto vedel povedať k autu niečo bližšie budem velmi rád. Ďakujem
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ked už tak by som volil Megane Sport, Focus ST
Ridick030
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 15.11.2012 10:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ridick030 »

S meganom ani s focusom si nepomôže nič,sú to rádovo viac ako desať ročné stroje ktoré si nekupovali dôchodcovia,na pohodové jazdy do kostola.
Tieto autá budú mať toho veľa za sebou,a to nemáma na mysli kylometrový nájazd.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Megan by som bral radsej uz len z dovodu plneho poctu dveri. A da sa najst megan dvojliter turbo, s dvojtou koncovkou vyfuku v strede a nie je to RS, za velmi peknu cenu.
Alebo nejaku seatku kupricku, ale nie je tu rozpocet...
adrian1212
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.08.2013 19:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrian1212 »

Ide o to že mám na tú astru ponuku veľmi dobrej ceny a v dobrom stave. Preto sa informujem ako je na tom zrovna tá astra či nemá niekto sňou skúsenosť, megane sa mi nepáči a forda v takej cene a v normálnom stave aj tak nezoženiem. Tak diky hoši ale hodilo by sa keby sa niekto vyjadrí kto mal s tým autom tú česť :)
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Preto je ten Opel za dobrú cenu, lebo to je skrátka bieda. Viem že tie staršie Oplácke 2.0T trpeli na prasknuté zvody - možno sú použité aj v Astre H, horšie bolo že zvody boli jeden kus s komorou turba pre výfuk
[img]https://www.picclickimg.com/d/w1600/pic ... -Turbo.jpg[/img]

Ridick030 či Focus, Megane, alebo Astra, každé takéto auto si nikto nekupoval na jazdenie do kostola.
Ešte varianta atmosferická Honda TypeR
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

dobra cena, dobry stav, tak by som to zobral. Auta su dnes plus minus uplne rovnake, vsetko sa kazi rovnako. Ak to kupis za posledne peniaze na ucte a nieco sa pokazi za liter, tak to nie je chyba auta, ale kupujuceho.
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných