Opel Astra 2012 , 2.0 cdti - jazda ako keby cez spojku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Opel Astra 2012 , 2.0 cdti - jazda ako keby cez spojku

Príspevok od používateľa Fakyu »

Zdravim vas mam taky zvlastny problem, auto ma nabehane cca 165 000km a uz sa mi parkrat stalo ze auto pri prudsom zoslapnuti plynu v 3,4,5,6 prevode prida ale nasledne vyskocia len otacky a auto nepridava paralelne s nimi vyzera to ako keby to slo cez spojku, stretol sa uz niekto s niecim podobnym ?

Za odpovede vopred dakujem, spojka este nebola menena ak treba este nejake podrobnosti doplnim zatial to je vsetko co ma napadlo dakujem...
ommko
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 16.10.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ommko »

typicke spravanie pri opotrebovanej spojke
Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fakyu »

dakujem za odpoved, zaujimave ale je ze to robilo aj cca pri 60 000km ked si to tak spatne spomeniem, auto nieje moje jazdim na nom len obcas ale toto sa stalo mne konkretne druhy, treti krat, nedaval som tomu vyznam kedze to auto nieje moje, je ale znamych ktori ale s autami velke skusenosti nemaju a jedine kriterium je ze ide tak ide...
ommko
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 16.10.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ommko »

ved aj s presmykujucou spojkou sa da urobit 100.000 km. Ak tomu nenakladas tak to nema dovod presmykovat.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

vyzera to na spojku ale chyba moze len v samotnom pritlacnom taniery nemusi byt zodrata lamela , lenze kazdopadne ak to bude rozobrate treba uz vymenit vsetko aj z loziskom
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných