Opakovaná STK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

delfons
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 20.12.2009 09:43
Zdieľať na Facebook

Opakovaná STK

Príspevok od používateľa delfons »

Zdravím, chcem sa spýtať či pri neprejdení technickou kontrolou môžem ist do 30 dni na STK aj na iné stredisko alebo to musím absolvovať na tom istom. Robil som stk cestou z práce 50km od domu a zabudol som sa nato opýtať tam preto prosím o radu niekoho kto má niečo podobné už zasebou. Ďakujem za každú radu
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

nevies dat 10€ do vacku? lepsie jak sa drbat to opakovat :40bd:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Prečo by si NEMAL prejsť STK ????

STK-čiek je už toĺko ako lekární :40bd:

Ty ako ZÁKAZNÍK si možeš VYBRAŤ , kde v ktorej stanici absolvuješ kontrolu a komu daš zarobiť...

Ty si PAN ako zakazník :4012:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

..k téme : MUSÍŠ opakovanú STK absolvovať na TOM ISTOM stredisku.....
mayhem
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 23.06.2013 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mayhem »

Laco a to si kde pocul? Samozrejme ze moze ist na opakovanu HOCIKDE.
cortez18
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26.08.2009 18:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cortez18 »

môže ísť kdekoľvek, len nie ten istý deň.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

system je prepojeny malo by to fungovat.pri opakovanej stk sa tak ci stk kontroluje len to co pri prvej kontrole bolo zle.ponaucenie pre emisne.

Keď neurobíte emisnú kontrolu neplatíte celú sumu ale iba sumu za protokol čo je zhruba 6€. V protokole budete mať napísané aké ste mali namerané hodnoty a stav, že ste neprešli kontrolou.

Snažte sa čo najrýchlejšie dať si auto do poriadku a ísť na kontrolu znovu, no skúste iné stredisko.
ak uz neplati stara stk ek a auto bolo na stk ek a nepreslo pokuty sa nezasielaju pretoze auto bolo na kontrole no plynie cas 30 dni pocas ktorych ma majitel cas to opravit.
Naposledy upravil/-a seven549 v 19.02.2017 17:33, upravené celkom 2 krát.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Opakovanu STK moze robit LEN TAM, kde nepresiel, teda na povodnom mieste. Ale aby to bolo zrozumitelne… Opakovanu, len na povodnom mieste, ale to nijako nebrani ist urobit STK (EK) na ine miesto, avsak na inom mieste to bude uz za plny poplatok, teda drahsie…
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Opakovať tam kde bolo zahájené.Akonáhle už niekde zahájené bolo tak sa asi už inde zahájiť nebude dať pretože už je v evidencii započatých.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Z vlastnej skusenosti....opakovana hocikde vobec to nemusi byt tam kde nepresiel.... Tam kde nepresiel moze dostat zlavu na opakovanu...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mhlavaty napísal:inde zahájiť nebude dať pretože už je v evidencii započatých.
ale on uz protokol od stk ma a zaplatil za pracu.nikde sa nepise ze sa musi dostavit prave na to iste stanovisko.moze ist kdekolvek a tam zaplati za opakovanu stk + {za karticku a nalepku ak prejde}
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Z vlastnej skúsenosti: neprešiel som kvôli brzdám, hneď po kúpe auta. Stk končila v deň, keď som bol na STK. STK bola robená v malej dedinke. Nedal som 20€, ale brzdy boli podľa merania v stave, že by som nedal, ani keby pýtal 1€.
Zobral som auto do servisu, tam sme to pozreli a keď som videl, že v akom stave sú, keď sa dali dole kolesá, tak som dal komplet vymeniť celé brzdy na aute, prasiatka, kotúče, doštičky, lanká, hadice, všetko... Auto u mňa dožije, takže tých 500€ som neľutoval. Sú to brzdy-radšej ušetrím inde.
No a pointa.
Auto bolo v servise v KE a hneď vedľa servisu bola Stk, tak som navrhol servisákovi, nech to tam zanesie, keď to bude ok. V servise mali stolicu, takže zmerali aj tam aj pred opravou a aj po, takže mal som výsledky merania aj z jednej aj druhej stolice.
Takže sa po oprave auto zobralo na Stk v KE aj s protokolom, kde sa písalo o probléme s brzdami. Chlapík kukol, kázal ísť rovno na stolicu, kde sa testujú brzdy, urobil meranie, všetko ok, vypísal protokol, dal nálepku. Platilo sa len za opakovanú. Bolo to v roku 2014. Tento rok auto šlo opäť na STk a brzdy mali o desatinku horšie parametre, ako za nova.
Takže možno závisí od okresu a od konkrétneho pracoviska, ale v KE a v okolí kľudne môže človek ísť na STK v meste A a na opakovanú do mesta B.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Nezavisi to od okresu az taka bananova republika nie sme. Je to fakt opakovat mozes kde chces.Nic nieje nedokoncene,prva STK skoncila vysledkom nepresiel, mas protokol v ruke,mne uz ani zvysok nerobili len ton co bolo chybne..skontrolovali ci svieti kontrolka airbagu...nesvietila....pozreli capy a za 5minut bolo po kontrole.... Iny okres,iny kraj....este aby aj v tom sme sa tu hrali na pupok sveta. Je nas dokopy ako jedna stvrt New Yorku a mame parlamenty v kazdej diere, VUCky,prezidenta a stoji to tu beztak za .....
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

NA OPAKOVANU moze ist kde on chce.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Divim sa ze tu sa clovek pyta, odpoved tradicne 50 na 50, o.i. to mas v zakone, cierne na bielom, samostatny odsek, jedna veta ktoru pochopi aj niekto s iq co sa nauci tukat do klavesov.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných