Olejové čerpadlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Boris-496
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 27.09.2009 08:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Boris-496 »

Čaute majitelia 3,1td vymontoval som včera to moje olejové čerpadlo ,ktoré bolo na pohlad dosť zničené .Pátral som na nete obvolával dodávatelov no každý sa tváril aký to je velký a hlavne drahý problém súčiastky na 3,1td. Tak som sa dnes nasral sadol som do auta a podho do polska ,prvá dedina prvý servis ,vysmiaty poliiak 3,1? aký problém žiadny , čerpadlo ?otvára šuflík položí na stôl 90 eur hovorím nesranduj to kúpim aj u nás (samozrejme blafujem) dám 70 a beriem hned POdali sme si ruky.chlapík mi hovorý že čo kolvek budem chcieť tak má všetko na 2.5 td ,blednem hovorým že som to chcel na 3.1 poliak vyškerený od ucha k uchu hovorý mi pane okrem turba ,klukovky a vačkovej hriadele máte všetko rovnaké akurát tam sú 4 valce a tam 5.vybral som z auta staré čerpadlo fakt 100% to isté ako na 2,5 td,poliak ma zobral do garáže hádam 4.motory 2.5 td porovnávame čidlá,rozvodové kolesá ,hlavy,ojnice ,piesty,všetko identické s 3.1td akurát blok ,naftové čerpadlo ,zvody toto je iné .Takže majitelia 3.1td vela náhradných dielov pasuje z 2,5 td a sú o polovičku lacnejšie a týchto motorov je všade plná prdel :28b7:

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných