:::OFICIALNE STANOVISKO::::

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

:::OFICIALNE STANOVISKO::::

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Najprv sa ospravedlnujem administratorovi aj moderatorom,ze prenasam temu do ineho fora...,dakujem vopred za pochopenie...,ale jednam tak z celkom prozaickych pohnutok,ktore na konci dufam pochopite a nebudete ma odsudzovat...Dnes som chcel pisat uplne o niecom inom,nez som obdrzal SS od administratora...,ze som vyhral poukaz na SuperDrive...,za ...,prispevky...Velmi si toho vazim,ocenujem a uprimne hovoriac,potesilo ma to...Je to vobec prvykrat v zivote,co som nieco vyhral,aj ked som sa snazil niekedy tipovat v sportke...Dakujem chlapcom za gratulacie,vopred dakujem za dalsie gratulacie...
Cico...,pamatas sa...?Na zaciatku si mi raz povedal...,zvykaj si...!!!Bola to reakcia na moju reakciu ohladne spravania sa poniektorych jedincov...A tak som si zacal zvykat...,prisposobovat a po case som zistoval,ze je tu celkom dobra partia...Mnohych som poznal cez pismenkovanie,s niektorymi cez SS a poniektorych osobne,ked sme si dohovorili stretnutie...Vsetci viete,ze nie som technicky typ a preto nezasahujem do debat,ktorym nerozumiem a nechapem...Dokonca ked som uverejnil foto auta,s tym,ze sa chcem pochvalit,tak ma niekto slusne oslovil,ze som dezen zalozil opacne...Nebudem sa vyjadrovat k tematom,ale dovolim si spomenut ludi a nejak ich prirovnat...To,ze MP3-ka ci Cicmanec,su neoddelitelnou sucastou a zarucenou kvalitou tohto fora,je tvrdy fakt a svjiĂ­mi prispevkami,analyzami,grafmi,dodatkami aj komentarmi,prispievaju obrovskym dielom na tomto fore...,maju velke moje uznanie...Ked zapinam pocitac,urcite mnohi z vas poznaju ten pocit,precitam si ...kto je pritomni a ak uz povedzme nie je tam ...mjz...zacinam sa znepokojovat ci nahodou nesiel do terenu v snahe ziskat si hlasy ako lider romskej mensiny..a tak mozem pokracovat dalej...,dataman,lochy,kiklop,cubicomp,siracisko,ivko1,vajciak000,Yxo Ypilono,Jalabert,drozdm,autoimport,scorpio,moj kolega VOJTO55...,mozno si zalozime vlastny kutik a budeme radit ostatnym v krizovych situaciach...co povies VOJTO?...,misko crx,standox,martinpb,italcars,fester,biker...,ktory svojimi hmlovkami je znamy po celom Slovensku a ma nemensiu popularitu ako mp3-ka,skor by som povedal,ze je takym pupilkom na tychto strankach...SlicVic,Ghaur,Petyy,BlindSide,markoimport,autokomplet.,lakinoo, a mnoho dalsich a dalsich a preto sa ospravedlnujem,ak som nevymenoval vsetkych...ide mi oludi stalych,ktori su tu jak najcastejsie a prispievaju svojimi poznatkami,vedou a nazormi...Neocenujem ludi podla poctu prispevkov...,skor podla charakteru,to co vnich je a verte mi,ze v mnohych pripadoch sa da clovek vycitit...Mam za sebou v zivota toho dost hlavne po tej psychickej stranke,uzil som si tiez dost,takze za tuto odmenu od Autobazaru dakujem...a taktne a slusne musim povedat...odmietam...Spomenul som tu jedno meno..,DROZDM...,nepoznam toho cloveka,nikdy som ho nestretol a ani nevidel...Viem o nom len jedno...Ma tazko postihnuteho maleho syna...priputaneho na voziku...Preto toto ocenenie,by som chcel venovat jemu,nech si aspon jeden den uzije,lebo viem,co preziva taky otec i decko,hlavne teraz v sucasnosti...Ak by nebol v takej situacii,mozno by tu bol castejsie...Nie ako dar,nie ako prezent...,ale ako pozornost od nas vsetkych..Tak by to malo byt...Neodsudzujte ma a ani nekritizujte...este raz vam vsetkym dakujem za pochopenie a porozumenie a so slovami Sportu Zdar...sa aj lucim...
S pozdravom
Rudolfo
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

rudko, znovu si len potvrdil, ze mas velke srdce a charakter, ktory ti mozem len zavidiet. Bez najmensej hamby si pred vsetkymi priznas, ze nie si technicky typ :300f:
A dalej dakujem aj v mene vsetkych spomenutych za pochvalu, ktoru si dal vsetkym skalnym a notorickym prispievatelom na fore. Myslim, ze je to dostatocna motivacia pre dalsiu niekedy nelahku pracu- cico a turbo o tom vedia svoje, kedze obcas sa tu riadne posekame :-\
A Tvoj zaver, kde si velmi pekne prenechal svoju vyhru clovekovi, ktory by ju mohol ocenit este viac, je tiez ukazkovy. Proste klobuk dolu :300f:
Ja osobne by som chcel teraz poziadat admina a chlapcov zo superdrivu aby spravili vynimku a aby venovali teda este jeden poukaz, kde by si mohol ist spolu DROZDom a jeho synom na tuto skvelu akciu.
Co poviete chalani, ste za? :3906:
sheriff
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 19.11.2009 12:48
Bydlisko: Senec
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sheriff »

Rudi ty si Pán :300f: :300f:
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

rudy tak ty si si riadne vylial srdce :d :D :d :D

ale hádam sa nelúčiš naozaj??? :3020:

a oprav si to stanovcisko v názve témy lebo nabehne biker a riadne ta doyebe!!! :40bd: :40bd:
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

fuuuuuuuuuuuuu ale som sa zadychal pokial som to docital normalna slohova praca.... :d :D . Dobry skutok konas clovece takto sa aj do neba dostanes :3906: ..... :42f9:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Rudi, :2f93:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

prečítal som
nepochopil som

idem dalej :-)
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

chlapci, ak treba,ja ten dalsi poukaz zaplatim...myslim,ze ani nie je co dodat..ak by teda admin mal problem venovat este jeden poukaz..alebo mozno sa zlozime ostatni..ved to nie je vela ked sa poskladame...a ak je,tak kludne to zatiahnem sam..

ADMIN vyjadri sa pls...

rudi, si CLOVEK...ale Ty to vies..a my ostatni tiez...
automarek00
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 13.12.2007 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa automarek00 »

:300f: :300f: :300f: :300f: :300f:
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

tak nieje o com rudy si kapacita vo viacerych smeroch .......a zas to potvrdzujes svojim konanim.........klobuk dole ........ pocitam ze viac takych ludi neexistuje........ :3dcline:
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

možno by nebolo zlé urobiť nadáciu Autobazár.EU pre obete cestných pirátov...
prispel by som.. čo ak sa to stane niekedy mne?
Nisho
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 31.03.2008 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nisho »

Pán Rudolf ste VEĽKÝ človek. Patrí vám môj obdiv. Chodím tu na autobazar.eu často a veľa som sa tu už dozvedel hlavne zo starších tém. Ale ešte nikdy som nemal takýto pocit ako teraz po prečítaní tohto príspevku. Prajem si aby bolo viac takýchto správnych ľudí.
sheriff
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 19.11.2009 12:48
Bydlisko: Senec
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sheriff »

samozejme som za to aby isiel aj Rudi
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Pan Rudolf vdaka za Vas prispevok, nikto by to nevedel okometovat lepsie ako Vy

Posielame Vas teda obidvoch na SuperDrive.
Vy ste si to zasluzil a "DROZDM" to dostava na zaklade vasej referencie.
Ja uz si tie 2 tickety nejak obhajim u chalanov z SD.

Vela zdaru v zmykani...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

admin napísal:Pan Rudolf vdaka za Vas prispevok, nikto by to nevedel okometovat lepsie ako Vy

Posielame Vas teda obidvoch na SuperDrive.
Vy ste si to zasluzil a "DROZDM" to dostava na zaklade vasej referencie.
Ja uz si tie 2 tickety nejak obhajim u chalanov z SD.

Vela zdaru v zmykani...
:300f: :300f: :2f93: :28b7:

vdaka admin...skvela reakcia...este raz :300f:

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných