792 367
inzerátov
Pridať inzerát

Odstupenie od kupnej zmluvy Slovenska klasika

Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia
Zamknuté Nová téma
<1234
Autor Správa
oco13
Legenda - Ford T (985)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 4 mes 18 dní 12 hod
PríspevokZaslal: 11.01.2020 23:29   
dreeevo napísal:
Palec hore za toto a absolútne súhlasím...výsledky, inteligencia a šikovnosť reprezentujú kvality zamestnanca a nie nejaký kus plechu na kolesách

No vidíš a ja zo svojej prízemnej pozície stále vidím , tiež v nadnárodnom konglomeráte , že všetko závisí od toho ako sa pcháme nadriadeným do prdele. A ako sa pred príchodom majitelov stavajú Potemkinovské dediny.
Ludkovia uvedomte si , že nežijete vo svete kde sú všetci krásni milí a inteligentní. 90% tohto národa tvorí spodina ktorá hádže špaky do pisoárov a píše oplzlosti po stenách.
Nová tvár - Trabanto (19)
Založený: 04 november 2017
Nabehané: 2 dní 16 hod 37 min
PríspevokZaslal: 12.01.2020 01:00   
Nas zivot je vecou priorit. Nastastie u mna je auto ako take v rebricku hodnot naozaj daleko. A aj pri vybere auta som postupoval podla osobnych priorit, preto som neriesil vek, vybavu, sportovy vykon ani znacku a uz vobec nie cenu! Jazdim na aute kde nadobudacia cena, servis a hadam aj prevadzka stoji asi tolko co trocha lepsi bicykel. Stara technologia je takmer blbuvzdorna, clovek musi vedome nieco pokazit alebo byt uplny idiot aby auto odpalil, samozrejme aj taketo auto moze zadriet motor ci zhoriet do tla... v najhorsom pripade totalna skoda sa rovna asi mesacnej vyplate, takze zdaleka nic likvidacne. Auto mi poskytuje vsetko co potrebujem, v pomere cena/vykon/uzitok nieje moc lepsich moznosti. Takto mozem autu dopriat aj riadny servis kedze stoji zlomok toho co citam v diskusiach o trocha lepsich autach. Ze nemam komfort audiny, ci vykon bavoraku ma trapi asi ako africana sneh. Zato nepoznam ziadne DPF, EGR, AdBlue, dvojhmota, elektronicka rucna brzda, bezklucove zamky, start-stop systemy a ani ziadni asistenti a ine zivot komplikujuce somariny. Ze by bolo auto menej bezpecne, mozno konstrukcne uz zaostava za novymi autami, ale opat v pomere cena/bezpecnost ani stare auto na tom nieje horsie. Zakryvam sa perinou na aku mam. Ale beriem, niekto potrebuje auto aby ho reprezentovalo, niekto ma auto ako drahy konicek, niekto len potrebuje odviezt 5km do prace, ale musi mat 2tonove SUV s 3L dieslom (na uver) lebo v punte by sa mu kolegovci smiali, samozrejme hned to zavesit na FB nech to faro kazdy vidi...

Vravim, nic proti, vsetci mame iny rebricek hodnot a priorit. Byt v praci kvoli kariere a peniazom, dopriat si vyssi standard na ukor zdravia zazitkov a casu stravenych so svojou rodinou s detmi... Pre dostojny zivot su potrebne aj peniaze samozrejme, ale musi to byt v rovnovahe s tym na com nam zalezi...

Ked budu odbijat posledne hodiny, som zvedavy kolki budu spominat na svoje auta, iphony ci pracovne uspechy... za aku cenu? Ludia co si presli tazkymi diagnozami, na hrane zivota a smrti by vam urcite vedeli rozpravat na com v zivote zalezi...
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (985)
PríspevokZaslal: 12.01.2020 07:35   

Povedomá tvár - Favorito (42)
Založený: 30 september 2009
Nabehané: 11 dní 6 hod 6 min
PríspevokZaslal: 12.01.2020 08:05   
Chlapci, vacsina z vas sa tuu spravate ako male deti.
Tarate o tom, aki ste vy borxi, ako ste vydrbali zo systemom, ako mate ovela lepsie auto ako vas hlupy sused, alebo spoludistujúci. Ked nemate lepsie auto, tak lacnejsie, ked mate starsie, vysmievate sa tym, co maju nove, ked chce niekto kupit stare, smejete sa mu, ze bude mat vyhonenu herku, ktora sa kazi. Mate japonske, smeje te sa nemeckym, mate nemecke, smwjwte sa azijskym spartanom, atd. A tak, najskor nieco mate a potom hladate dovody preco. A ak niekto ma nieco ine, je hnup.
Bohuzial, tato vseobjimajuca arogantna, detinska hlupost neobchadza ani inteligentnych a vazenych clenov fora, najlepsie, ked zacnu mudrovat o zivote ako Sokrates...
Citovať
aristoteles
Povedomá tvár - Favorito (42)
Založený: 30 september 2009
Nabehané: 11 dní 6 hod 6 min
PríspevokZaslal: 12.01.2020 08:10   
Apropo, ked hovorite o zivote a smrti... Riesi niekto bezpecnost auta, hlavne tych vasich mileniovych?
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (985)
PríspevokZaslal: 12.01.2020 08:39   
Milý Aristoteles , bezpečnosť ti nedá kopa železa, ale spôsob myslenia v tvojej hlave. Kto je na to predurčený dorazí sa aj na kolobežke. Nikdy ťa nenapadlo, že aj toto môže byť jeden zo spôsobov ako robí matka príroda výber??? (byť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste)
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 12 marec 2010
Nabehané: 1 dní 0 hod 8 min
PríspevokZaslal: 12.01.2020 10:18   
nenadarmo sa tym francuzom vravim Francuzska pomsta....u mna tie zabozruty maju zakaz vstupu takisto
Citovať
malymirko
Nová tvár - Trabanto (11)
Založený: 08 september 2019
Nabehané: 2 dní 15 hod 34 min
PríspevokZaslal: 12.01.2020 10:43   
Je len skoda, ze na tych zabozrutoch odchadza vsetko kde je napis made in germany.
Citovať
nahradnediely90
Nová tvár - Trabanto (9)
Založený: 03 marec 2010
Nabehané: 11 dní 1 hod 44 min
PríspevokZaslal: 12.01.2020 11:13   
Kde smeruje táto diskusia?
Šmaril by som ju do koša! čo ty na to admin?
Založený: 15 október 2008
Nabehané: 3 mes 28 dní 8 hod
PríspevokZaslal: 12.01.2020 11:37   
Téma smeruje do koša odvtedy ako si jej zakladateľ zrušil účet po tretej odpovedi, z ktorých ani jedna sa mu nepáčila. angry
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (117)
moderátor fóra
Založený: 25 december 2008
Nabehané: 1 mes 16 dní 19 hod
PríspevokZaslal: 12.01.2020 12:14   
nahradnediely-suhlasim.Tu sa neriesi tema,len osobne prkotiny.Smer kos.Tema uzamknuta!!!
Zamknuté Nová téma
<1234

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia