Odstránenie laku v spreji

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Juro77789
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.05.2020 19:18
Zdieľať na Facebook

Odstránenie laku v spreji

Príspevok od používateľa Juro77789 »

Dobrý deň prosím vás neviete mi poradiť
striekal som auto farbou a bezfarebnym sprejom
a pri konci som to pokazil a začali stekať kvapky + navrchu trochu popraskal .
Potreboval by som ten bezfarebný lak nejako odstrániť a keď tak naniesť znova .
Rozmýšľal som že by som použil technický lieh keďže pod tým je ešte aj základný lak a tam kde boli ryhy len prebrusit že by mi to vlastne dalo dole len ten v spreji ale neviem či je to najlepší nápad ???? dik za každú odpoveď

https://imgur.com/Hv1bP8g

https://imgur.com/cBK2MT0
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

to je v pohode toto to len rozlestit masinou.zahladit ten pomaranc do hladka.veci na to mas nie.a aj tie kvapky.
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Pockaj kym tie kvapky zatvrdnu a prelesti. Ak nepockas, tak kvapka laku je vnutri este mokra, lestenim ju rozotries na celu plochu a pravdepodobne lak spalis, ked sa to budes snazit zachranit. Lestit nezatvrdnute je ako lestit sklo mokrou handrou, furt tam budu stopy.
fabiapp
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 21.05.2015 21:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabiapp »

nic tragicke si nespravil ... teraz uz len nechaj riadne LAK preschnut aj 14 - 20 dni .... a nasledne 2000cka sklenny papier //smirgel // a pod vodou + ,,smykadlo,, mydlo alebo podobny ,,zvlhcovac
ja pouzivam tekute mydlo a sa snaz zabrusit len tie kvapocky ale pozor piplava praca aj na par hodin
potom nasledne prelesti MOZNO MA UKAMENUJU INY ALE TEMPO PASTA rychlo a dost abrazivna ,,OPATRNE,,ALE JA JU MAM RAD....celu cast striekanu aj trosku nestriekanu ako spominali predosly prispievatelia

ps --- tie kvapocky zabrusuj so smirglom o velkosti cca 1 a 2 cm2
poskladany ako zalozka do khihy....
vyslovene sa zameraj len na tie ,,vycnelkly,,KVAPOCKY
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní