odobraty vodicak

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9956
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Svejku...!!!
Preco mi to robis Boha jeho?Naco mi kazis renome na fore a nutis ma nadavat a hresit?Kur.va,uz minule som mal z teba pupaky na riti a teraz aj na ksichte...!!!Co ta matka porodila na trhovisku v Teherane ze sa tu furt handrkujes?do pi.ce,este stastie,ze nie som tvojim otcom,lebo radsej byt senilny do smrti jak zit s vedomim,ze som splodil takehoto cicin.brusa...
Kur.va...,jaku radu hladas,ked ty si nevies pomoct sam a na dovazok tuzis po soferaku ktory budes mat zasa len kratko lebo s tvojou poyebanou povahou on prides...Uz ma series kur.evsky....vezmi si moje slova k srdcu...
davidba1
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.04.2012 09:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidba1 »

zdravim bol mi odobraty vp na try r za aklohol 2.7 mozem ziadat o vratenie v polovickt trestu ? vratia mi ho pokutu mam vyplatenu a vp som uz mal raz zadrzany pred 7 r ale nie za alkohol poradte prosim .
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Žiadať možeš aj Martinku z Turca o ruku.Ak tvoju zakódovanú žiadosť po tebe prečíta.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Try roky?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Try roky natvrdo...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

:d :D Chalan mi urobil dobrú náladu. Takú hrúbku som ešte nevidel :-)
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Teda Ti poviem sa teda rozbehli.....

No k veci: po polovičke trestu si môžeš dať žiadosť o upustenie.. otázne je že či Ti správkar akceptuje...
a ešte absolvuješ: psychológa, opakovane testy, + ešte nejaké ďalšie sedenie tuším 3x po 4hodiny lebo si fúkol, .. takže si priprav nejaké tie eurá a nervy.. keď už sa Ti takto podarilo...možno si po týchto patáliách rozmyslíš ďalšie takéto sprostosti... aaale tak stalo sa no ...

Ale sám vidíš z príspevkov, ako sa to chlastanie za volantom toleruje a hlavne odsudzuje.....
vpz1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.09.2012 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vpz1 »

vojaksvejk napísal:
seven549 napísal:tazko ti daju robit kurz ked si dostal zakaz.ked si sa odmietol podrobit vysetreniu berie sa to akoze mas napr. vypite,nafetovane atd.nic s tym nenarobis.zase ta nutit nikto nebude.ak ides na test krvi aj tak do doby kym policia dostane vysledky ti bude zakazane jazdit.trva to niekedy aj 2 tyzdne,preto je najlepsie fukat na mieste a tam sa da aj dohodnut.
jo, sme naslovensku, zoberu ti vodicak za nic na dva tyzdne, odrezu ta trebars od prace... a nakonec to mas negativne.. treba sa odtialto odstahovat... :3c90:
najprv iba vyšetria moč a ten hned ukaže či si pozitívny a potom ti vezmu krv.
ak maš moč negatívny tak ti VP nezadržia, tak tu neklam ľudí, že ti policajt zadrži VP a čaka na vysledok vyšetrenia krvi. dokonca ak je test moču a krvi negativny tak lekarske vyšetrenie platí polícia.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných