Odhlasenie neexistujuceho auta

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Odhlasenie neexistujuceho auta

Príspevok od používateľa TycoonX »

Zdravím, známy má problém s autom. Na základe múdrej rady, dali značky pred pár rokmi do depozitu na 5 rokov či kolko, a auto rozobrali na diely.

Ak to správne chápem, pre zrušenie tých papierov bude treba doklad o zošrotovaní.

Vie mi s tým niekto v okolí NR/NZ pomôcť?

Ja mám totiž zájem o motor z toho auta ktorý zostal, za protislužbu teda úlohu zrušit mu papiere D

V prípade že nikto nepomôže.. Nestačí na to neaké čestné prehlásenie?
AutoSpecial.top
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

A nenechal si ho na ulici a ukradli ti ho? :3906:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Nahlásiť odcudzenie, a po zákonnej lehote keď ho nevypatraju bude vyradené z evidencie.
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

Ano a suciastky z neho sa nahodou valaju u majitela D Este ho zastrelia pri zadržiavaní pachatela D

Tento variant sa mi moc nepáči.

Ja som podobné riešil pred vela rokmi, ale už nemám tie kontakty bohužel..takže ak mi niekto pomôže touto legálnejšou cestou budem rád.

Ináč si budem musieť dať tour de vrakáč a hladať a skúšať kde sa nájde dobrý človek čo mi to potvrdí nejak.

Oficiálnou cestou som zistil že to od roku 2016 koštuje 500€ čo je trochu nenormálny poplatok za rozobratie a recykláciu starého šrotu.
AutoSpecial.top
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

trucker694 napísal:Nahlásiť odcudzenie, a po zákonnej lehote keď ho nevypatraju bude vyradené z evidencie.
Kamos toto skusal a ked bol na vysluchu ze kde kto kedy ako a podobnych otazkach sa zamotal a zandar hned odhalil ze robi kulehu a je rad ze ho nepotentovali za to
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Patko1 kamoš bol slabý v kramflekoch. Keď idem niečo nahlásiť,musím sa na to pripraviť. :4012:
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

hej trucker ono stačí aby vyšetrovateľ zašiel k susedom a popýtal sa na auto ktoré vraj do včera jazdilo a zmizlo.... počítam že za 5 minút by bolo jasné že nejazdilo a nezmizlo ale sa rozpredalo. V kramflekoch si môžeš byť istý ak nie si luhár - klamstvo býva odhalené vždy - je otázka kedy.
oco13
Príspevky: 17824
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hjundai - nemusíš tvrdiť že do včera jazdilo. Auto bolo predsa dočasne odhlásené kvoli oprave a je prirodzené že pri oprave sa rozoberá. Napr u mňa na dvore ani vlastná manželka nevie čo je ešte pojazdné a čo sa už prerába na traktor. A pokial by som dovliekol Nivu alebo Samíka tak to ani neťahám k baráku a zaparkujem to rovno vo vinohrade pri hajlochu. lol
Táto cesta je sice podvod , ale aby sa mohol podvod považovať za trestný čin musí byť vyčíslená nejaká finančná ujma. A to je v tomto prípade dosť ťažko. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Financna ujma? Velmi rychlo ti vypocitju napriklad ze si chcel vyrobit štát o tych 500e co by si mal zaplatit po spravnosti. Dalej by ta mozno mohli riesit ze si zandarom narobil zbytocnu robotu a museli ist na miesto cine a susedovcov predvolavat vypocuvat. Krivu vypoved by ti mohli prisit atd a na finale by si mozno s Kocnerom karty na Vianoce hral [prehnene samozrejme] Veru veru v dnesnej dobe take kulehy to neni len tak. Na obciach v mestach a na cestach su uz povacsinou kamery a keby aj neboli tak ....


https://www.google.com/imgres?imgurl=ht ... mrc&uact=8
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

este horsie jak ujma moze byt ze si ziskal prospech, potom ta dojdu pojebat z danoveho, ze si to nepriznal lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
makrela
Príspevky: 2952
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

hjundai napísal:hej trucker ono stačí aby vyšetrovateľ zašiel k susedom a popýtal sa na auto ktoré vraj do včera jazdilo a zmizlo.... počítam že za 5 minút by bolo jasné že nejazdilo a nezmizlo ale sa rozpredalo. V kramflekoch si môžeš byť istý ak nie si luhár - klamstvo býva odhalené vždy - je otázka kedy.
Hahahahahaha!!! hjundai už prestaň pozerať tie kriminálky Ensiajes a podobné, spravil si ma dlhú dobu náladu,že - vyšetrovateľ zašiel k susedom a popýtal sa na auto - to ti vyšetrovateľ nespraví ,ani keď ti ukradnú miliónové auto,kde si žil doteraz? Jaj ,ale som še pobavil.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Hjundai, poviem Ti otvorene, tak ako vraví oco, auto je dočasne odhlasene, odviezol som ho na parkovisko na konci dediny, mesta. A o týždeň bolo v oné, v pi.xi., a ako píše kolega nikto ani pes neštekol, nieto aby fizel čo je zavaleny inými vecami pátral po šrote v hodnote 199,-€ slovom jednostodeväťdesiatdeväť eur. Haló, nie kukať narkozu a hnojku ale sledovať realitu. :4012:
A tá vrstva dnešných štyridsiatnikov a viac má za sebou väčšinou skúsenosti z ZVS, kde si sa musel vedieť vynájsť, inakšie pruser o pruser. Ale to čo bolo to bolo terazky som k... majorom. :40bd:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Víš, toš přijdou kontraši, a ti to najdou. Oné nájdu, len to nedaj na fb, alebo haka.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

normalne sa to da odhlasit na DI ibaze za toto bude uz pokuta.cize sa to neoplati.mozu ti dat aj 300 euro.na srotovisku bude taky papier o zosrotovani tiez nieco stat vsade kam sa pohnes budes len platit.kasli na ten motor jedine zeby bol topka.
kubco23
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Bydlisko: NItriansky kraj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubco23 »

Ja som nedavno narazil niekde na internete na volaky inzerat ze vedia zabezpecit papiere od zosrotovania aj bez auta. Pytal tam nejaky poplatok za to, neviem presne kolko. Ale ked sa poobzeras po takom niecom tak to bude asi najjednoduchsie.
Skus pozriet nejake skupiny na FB kde predavaju " auta do 500e / auta do 1000e " a pod. Tam sa isto najde niekto co to riesi alebo riesil.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných