Odhlasene auto , dalsi prepis je mozny bez kupy spz?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Odhlasene auto , dalsi prepis je mozny bez kupy spz?

Príspevok od používateľa keyness »

Chalani mam otazku, lebo som si nie isty.. kupil som stare auto z dovodu takeho ze mam take iste ale.. prehodil som si par plechov lebo boli v perfektnom stave a svoje dal nazad...auto je odhlasene na mna... auto viac nepotrebujem splnilo ucel chcem ho predat mam zaujemcu chce to na stavbu takze viac nenej je mu fuk prekiacenina hore dole da sa to prepisat pri okienku ak je na mna odhlasene alebo mudim kupit spz a 33e prepis?
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

musis prihlasit a hned aj odhlasit, jedine ze by predchadzajuci majitel bol ochotny zrusit odhlasku a odhlasit na tvojho kupcu (ja by som ta poslal do riti alebo si za to nechal dobre zaplatit) no a ak si presvihol, teraz uz neviem ci 15 ci 30 dni ci kolko, tak musis ist na KO, pripadne neviem ci ta nevyradia automaticky z evidencie
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

ci budes chodit prosit predchadzajuceho majitela aby to vzal naspat na seba, platit mu ci uz palivo alebo niaku pozornost, tak to rovno napis na seba. poistku nech ti spravi niekto znamy len tak proforma aby si ju nemusel platit a hned v tom istom momente to odhlas na toto dalsieho kupujuceho.
lehota na prihlasenie na seba je 30 dni odo dna odhlasenia na teba. potom uz kontrola originality
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

on ma to auto napisane na seba.
lubos1236
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos1236 »

Na automaticke vyradenie z evidencie sa,nespoliehaj ani nahodou, po nejakom.case ti pride predvolanie na DI na podanie vysvetlenia prečo nebol prepis vykonaný, toto môže byť kľudne aj po roku
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Na vyradenie sa nespolieham. Mam info ze treba obhliadku vozidla a pri okienku sa da urobit prepis na noveho majtela . Ale nemam to overene preto sa pytam...
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

seven on ma to auto zatial len odhlasene na seba.

keyness ked uz budes na di skus sa opytat aj na tu moznost a daj potom vediet. mozno su zas nejake nove pravidla o ktorych zatial nevieme. aspon budeme vediet dobuducna :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných