jkfsef

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

popin
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 28.08.2019 21:42
Zdieľať na Facebook

jkfsef

Príspevok od používateľa popin »

kfghfsghartaydfgrdh
Naposledy upravil/-a popin v 13.07.2020 14:05, upravené celkom 1 krát.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Po toľkých negatívnych skúsenostiach s mladými vodičmi až keď budeš mať 21, rokov.,
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker ved im dopraj - oni sa vytriedia sami. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oco, vždy je po takej vážnej nehode uzatvorená cesta minimálne tri štyri hodiny. Ja za ten čas prejdem z Nitry do Krakova v Poľsku, ten čas mi potom chýba na konci týždňa, okrádam svoju rodinu o čas strávený v kruhu rodiny. A úprimne je mi ľúto rodičov týchto nevyhonenych kancov. Chýba im pevná ruka, internát, vojencina tam sa kedysi mladý vybujačili a keď im bolo málo doma ich zvyčajne pripreli k robote a menej rozumu bolo na K8k8tiny.
Ale dnes platí za sprostú hlavu trpí celé telo.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

nie su vsetci uplne tupela...potrebuju lasku, ludsku vludnost, radu a oni sa naucia.... aj my sme boli mladi...a pre popina - jazdit s doprovodom mozes odkedy mas platny VP /ukoncenie autoskoly nic neznamena/ a to s doprovodom tri mesiace, t.j. sam mozes sadnut za volant 1.9. .... tak vela stastia za volantom...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Lorak777 ibaže rozdiel medzi začiatočníkom dnes a mojím začiatkom je takmer tridsať päť rokov. Vtedy som išiel do autoškoly iba dejure, defacto som už jazdil. Jazdiť som začal na pionieri Jawa 21,aj to v lete, na cestách bolo minimum áut, dve sezóny, tz dva krát GO motora,každý rok valec krúžky piest výmena, potom VP sk A, veľká motorka Jawa 250 a o mesiac sk T, následne prax na družstve, traktor vlečka a povinná mesačná prax, /končili sme školský rok v polovici júna a potom mesiac na družstve praxovať./ V štvrtom ročníku VP sk C, následne maturita a začal som pracovať na Škode 706, tam rok prax, áno staručký vyklápač, potom ZVS, a ani neviem ako som už starý ufrflaný dedko k0k0tko. Takže dnes mládež nemá šancu získať prax ako sme ju získavali dnešný Abrahámovia, auto sa x krát pokazilo, musel si siho aspoň ako tak spojazdniť, nikto za tebou neposlal asistenčné služby - odťahovku. Ale prajem mladým rozumným veľa šťastných kilometrov, aj tým s bolavou hlavou tiež aby nikoho nezmarnili.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

dobre si to spisal, ale bohuzial, taketo skusenosti sa dnes uz nedaju nadobudnut.... tak hadam nech sa viac ti rozumnesi pytaju tuna, ako robit zbytocne kotrmelce....
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja som ako "mlady" cca pred 25 rokmi mal vážnu nehodu, pri ktorej som vyletel z cesty a obkrutil auto okolo stromu,

z toho dovodu,že starší, skuseny vyjazdený vodič , ale kckct ...mi neuvoĺnil zákrutu v tej chvíli ked som ja tam prechádzal, lebo išiel veĺmi pomaly,
a z toho dovodu som nemohol udržať idealnu stopu, dostal som šmyk na šotoline a vykckctil som sa...

Aj po tých rokoch si viem spomenuť na každý detail , na všetky zvuky a čo nasledovalo..ešte aj dnes si viem spomenuť ako ten d3bil, tam daval medziplyn ,lebo chcel spomaliť "na istotu" , aby sa mu ta skrińová avia ani nenaklonila v tej zákrute.. je mi zle.. ked si na to pomyslim...

A tiež nenavidim všetkych takych somarov aj teraz, čo bezdovodne jazdia pomaly, na tých miestach kde by mali pridať a rýchlo opustiť toto nebezpečné miesto... napr. v kruhovom objazde, cez T-križovatky,ked idu po hlavnej ceste a vidia,že z vedĺajšej sa približuje auto...A ja ked som na tej vedľajšej ceste musím kvoli takému somarovi celkom zastať a potom sa pracne rozbiehať, namiesto toho aby som tam ľahko zadrilil dvojočku a pohodlne sa zaradil... Na kieho anciaša vymysleli Prednosť v jazde a Daj prednosť v jazde ? Nechapem...

Takže nechajte každého nech si zbiera svoje vodičske skusenosti sam, a plati za to tiež určitu cenu.... :28b7:
vilaanalka
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 31.08.2018 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vilaanalka »

Laco som vedel, ze to nemozes mat od narodenia.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Laco, ty si čistý...t. Koniec, dúfam, že sedíš v krčme a máš v sebe liter tvrdého. Inak si si teraz vystavil vizitku, o tom že si tuná v tejto spoločnosti omylom. Vieš ten Anderov vtip, pri súloži sa zosunul primeros a vznikol...... :4012:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

laco1871 napísal:Ja som ako "mlady" cca pred 25 rokmi mal vážnu nehodu, pri ktorej som vyletel z cesty a obkrutil auto okolo stromu,

z toho dovodu,že starší, skuseny vyjazdený vodič , ale kckct ...mi neuvoĺnil zákrutu v tej chvíli ked som ja tam prechádzal, lebo išiel veĺmi pomaly,
a z toho dovodu som nemohol udržať idealnu stopu, dostal som šmyk na šotoline a vykckctil som sa...

Aj po tých rokoch si viem spomenuť na každý detail , na všetky zvuky a čo nasledovalo..ešte aj dnes si viem spomenuť ako ten d3bil, tam daval medziplyn ,lebo chcel spomaliť "na istotu" , aby sa mu ta skrińová avia ani nenaklonila v tej zákrute.. je mi zle.. ked si na to pomyslim...

A tiež nenavidim všetkych takych somarov aj teraz, čo bezdovodne jazdia pomaly, na tých miestach kde by mali pridať a rýchlo opustiť toto nebezpečné miesto... napr. v kruhovom objazde, cez T-križovatky,ked idu po hlavnej ceste a vidia,že z vedĺajšej sa približuje auto...A ja ked som na tej vedľajšej ceste musím kvoli takému somarovi celkom zastať a potom sa pracne rozbiehať, namiesto toho aby som tam ľahko zadrilil dvojočku a pohodlne sa zaradil... Na kieho anciaša vymysleli Prednosť v jazde a Daj prednosť v jazde ? Nechapem...

Takže nechajte každého nech si zbiera svoje vodičske skusenosti sam, a plati za to tiež určitu cenu.... :28b7:
Toto napísať dokáže iba pacient z Pinelovej nemocnice v Pezinku, alebo si pri tej nehode utrpel vnútorné zranenie v hlave, stratil si rozum
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

..mi neuvoĺnil zákrutu v tej chvíli ked som ja tam prechádzal, lebo išiel veĺmi pomaly,
a z toho dovodu som nemohol udržať idealnu stopu, dostal som šmyk na šotoline a vykckctil som sa...
Laci ja po celý život neuvolňujem cestu, proste z princípu :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných