Octavia - nepravidelne otacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ksgogo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.11.2009 21:39
Zdieľať na Facebook

Octavia - nepravidelne otacky

Príspevok od používateľa ksgogo »

Ahojte.prosim Vas o radu.mam octaviu 1.8T 150PS a na volnobehu mi pulzuju otačky o + / - 50 otačok ale ťah ma dobry len ma štvu tie otačky a neviem čim to može byť
.Dakujem
skstrelec
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 18.10.2008 11:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skstrelec »

No a teraz si sa pekne najedol.
:40bd:
Peugeotak307
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 13.02.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peugeotak307 »

999BI2;Ja som sa zamyslel; a vychadza mi jedno ,pytat sa dalej lebo jetu kopec dobrych ludi ktory Ti poradia a pomozu, preco hned do servisu/?? aby ma oklamali, chod do servis a tvar sa ze tomu nerozumies osklbu ta ako hus ,hlavne ze budu mat na chleba, a ja nie ....CEST VYNIMKAM
osor
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 03.01.2010 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa osor »

hm na margo pekar by mal piect chleba...ved mas pravdu ale ma clovek platit za veci ktore si dokaze spravit sam...na druhej strane clovek je donuteny v dnesnej dobe setrit na kazdom rohu za ti e peniaze co tu zarabeme nam aani nic ine neostava...sami dobre vieme ze euro sa nam raz dva vykotula z penazeniek...hlavbe ze mame europske ceny ale platy mame jak v bananovej republike...hlavne ze sa u nas maju velmi dobre ty skurveny vladny zlodeji...denne sa stretam ako sa u nas rozjebavaju peniaze z europskych fondov raz darmo slovenska svoloc naucene este z komunizmu rozkradat kde sa da...
dzinno
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 03.11.2008 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzinno »

aby niekto napisal konecne nieco k teme a nefilozofoval tu o kravinach..

mohlo by to byt v skrtiacej klapke. Pravdepodobne bude zanesena. Niekedy sa da vycistit, ale mozno bude nutna aj vymena. To iste som mal na Octavii 1.6.

tak dufam, ze to aspon trochu pomohlo, ale asi viac ako mudre reci o pekaroch.
osor
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 03.01.2010 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa osor »

filozofovanie!!!samozrejme ze treba zacat skrtiacou klapkou z hod hadicu od filtra a kukni kolko tam mas masnoty a oleja vycisti s dakym sprejom na brzdy samozrejmee tu klapku z demontuj jedine tak hu dobre vycistis...no a kamaratovi co sa jedoval nad tym filozofovanim ked tak poradil mohol ti este potom povedat ze treba po vycisteni nastavit cez pocitac vychodzie hodnoty teda ak si to budes cistit sam...cele je to jednoducha zalezitost pol hodina)..
jjaro72
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.10.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jjaro72 »

moze byt prerazeny kabel ku sviecke zistis to vecer po tme ked otvoris kapotu ci sa medzi kablami neiskri alebo aj ked mi dva servysi doporucovali vymenit lambdasondu nakoniec to bola pridreta vstrekovacia triska stacilo ju precistit
Trussader
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

kolisanaalie otačok

Príspevok od používateľa Trussader »

mal som podobný problém, pri voľnobehu mi to kolísalo. dal som vyčistiť škrtiacu klapku, technik povedal že som mal dieru v nasavacom potrubi. Dieru mi zalepil (lepšie vymeniť, lacnejšie zalepiť) a vyčistil i klapku. Odvtedy to ide ok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných