Octavia mk1

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Dominik221
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.03.2021 20:47
Zdieľať na Facebook

Octavia mk1

Príspevok od používateľa Dominik221 »

Zdravím mal by som záujem o kúpu Octavia mk1 chcem sa spýtať či sa to ešte oplatí si to zaobstarať ?
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Otazka penazi a otazka toho, co od toho chces. Ale v zasade sa mozes za malo penazi vela povozit.
Dominik221
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.03.2021 20:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dominik221 »

no o peniaze tu nejde ide skor oto ze auto sa mi paci a mal by som snim velke plany ale obavam sa havne co sa tyka suciastok keby sa cosi pokazilo ci sa este robia na to auto suciastky
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

na toto auto sa povaluju suciastky v kazdej dedine. nielen v meste v predajni autodielov.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

... a este dalsich 15 rokov sa budu povalovat, nehladiac na to ze neoriginalne firmy ich vyrabaju a este dlho budu vyrabat.

Takto, na Kube, v chudobnych krajinach Afriky atd veselo jazdia Peugeoty 404. No povedz, vies ako to auto vyzera ? Lebo 99.99% ludi v nasej krajine nema ponatia... a ak nahodou vies, kedy si ho mal sancu vidiet naposledy v nasich koncinach - pred 30 rokmi ?

Nehovoriac o tom, ze benzinove sa prakticky nemaju na com pokazit a dieslove vydrzia 10x viac nez dnesne hypermoderne diesle == neboj nic, Ocktavia1 dokaze technicky jazdit dlhsie, nez akekolvek hypermoderne naftove auticko ktore si dnes kupis nove v salone. Pretoze tie superdiesle 1.2tdi s vykonom 140kW, dvomi turbami, tromi DPFkami atd neudrzis pri zivote z hladiska servisnych nakladov - umru skor, nez skape Oktavia 1.9tdi 66kW z roku 1999 ktora uz dnes ma nakrutenych 600.000km a veselo este dalsie nakruti.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], Groopi a 44 neregistrovaných