Octavia II - spustenie nútenej regenerácie DPF cez VAG ☺

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maidenko1986
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.05.2011 21:41
Zdieľať na Facebook

Octavia II - spustenie nútenej regenerácie DPF cez VAG ☺

Príspevok od používateľa maidenko1986 »

Skoda Octavia II 1,9 tdi BLS
Nazdar chalani.
Chcel by som sa opýtať ako spustiť cez VAG COM nútenú regeneráciu DPF filtra na vozidlo v popise.
Moj DPF je zaplnený na 44zo 60gr a chcel by som skusit ci sa to da este zregenerovať alebo coskoro bude na výmenu.
Vopred vdaka za odpovede
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

odpoved priamo u autorov najrozsirenejsej after-market diagnostiky v tejto galaxii:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... generation


- zapnute zapalovanie, nastartovany motor (ach ti americki geniovia)
- teplota chladiacej zmesi viac ako 50 stupnov celzia
- zanesenie filtra menej ako ista hranicna hodnota (ja osobne neviem kolko ta hodnota je, podla mna si este v pohode avsak bez zaruky)
- zapnute velke spotrebice energie (svetla, vyhrievanie sedadiel, klimatizacia, vyhrievanie okien predneho aj zadneho) - toto je z dovodu zataze na alternator ktory nasledne mechanicky prenasa zataz na motor.

- rychlost vozu medzi 30 az 60km/h
- otacky medzi 1500 az 2500
- trvanie zhruba 15 az 20 minut
- teplota vyfukovych plynov nad 700 stupnov celzia

postup :

vyberies si riadiacu jednotku 01 Engine, tam funkciu 11 Coding II, napises kod 21295, zobrazis si skupiny 070 a 075, stlacis GO.

skupina 070, prvy stlpec : 1 na konci znamena normalnu regeneraciu, jednicka NA DRUHOM MIESTE SPRAVA znamena vynutenu regeneraciu

skupina 070, treti stlpec : pocitadlo / casovac regeneracie

skupina 075, prvy stlpec je teplota vyfukovych plynov pred turboduchadlom

skupina 075, druhy stlpec je teplota vyfukovych plynov pred DPF (teda vo vyfukovom trakte)

skupina 075, stlpec tri je zanesenie filtra, to si zrejme videl

skupina 075, posledny stlpec vpravo je teplota vyfukovych plynov za DPFkom



budte dvaja aby si volaco nevyviedol pri tom jazdeni. Idealne velke parkovisko, ja by som pouzil druhy prevod, 2500rpm cize rychlost okolo 40km/h a jazdil by som sirokym oblukom dokolecka jak drbnuty :) Podstatne su ale tie otacky.


Drzim palec!


Inak tento filter vobec nevyhadzuj, da sa krasne mechanicky vycistit a potom ti vydrzi este radovo 50.000km az 100.000km podla toho na akych jazdis otackach a ci mesto alebo mimomesto. Potom znovu vycistis a az potom sa rozpadne.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
maidenko1986
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.05.2011 21:41
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia II - spustenie nútenej regenerácie DPF cez VAG

Príspevok od používateľa maidenko1986 »

Dakujem mp3turbo za obsiahlu odpoved.
Kontrolka DPF mi nesvieti na palubovke, tak dufam ze regeneracia pojde spustit.
Ak to nepojde, tak cez vikend mechanicky vycistim a nahodim naspat a dam vediet ako to dopadlo.
Zatial dakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

som velmi zvedavy, fakt sa ozvi - a naozaj drzim palec aby si tuto megadrahu megasprostu "vec" nemusel kupovat novu v obchode.

Lebo tie DPFka su jedna obrovska tragedia. Nielen na tvojom voze, ale na kazdom modernom diesli.


PS: aj ked "kontrolka DPF" este nesvieti, bohuzial to neznamena ze DPF je v poriadku. Ale to uz by bolo na inu, dlhsiu diskusiu.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
maidenko1986
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.05.2011 21:41
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia II - spustenie nútenej regenerácie DPF cez VAG

Príspevok od používateľa maidenko1986 »

Takze regeneracia je uspesne za mnou, filter sa mi podarilo zregenerovat na 0%.

Prebiehalo to asi takto: neskoro v noci som vybehol na dialnicu z TN na ZA, premevka bola skoro nulova. Zapol som vsetky spotrebice v aute ako si pisal a spustil regeneraciu. Na dialnici som drzal na 3-ku asi 3000rpm cca 80km/h, teplota vyfuk. plynov cca 720°, pri stupani aj viacej 780°.
Proces regeneracie trval asi 10min, potom zanesenie filtra dosiahlo 0% a po chvili sa to samo ukoncilo.
Celkom jednoduche :-)

Mam na teba jednu otazocku mp3turbo, hladal som v ELSA nieco ohladom DPF a nasiel som toto:

Diesel particle filter

– Inspect all wiring and sender of diesel particle filter for connection and tightness.
– Inspect diesel particle filter for tightness, damage and attachment.
NoteThe volumetric efficiency of the particle filter volume is interrogated during the diesel particle inspection.
– Connect diagnostic unit, select function »Self-diagnosis« and then »Engine« and »Read measured value block« → Vehicle diagnostic tester.
Operate the diagnostic unit according to operating instructions and by following the indication on the display.
TDI PD engines:
– Select »measured value block 68« and read off the actual value in the display field 2 (volumetric efficiency of the particle filter volume; in grams).
TDI CR engines (1st generation):
– Select »measured value block 108« and read off the actual value in the display field 1 (volumetric efficiency of the particle filter volume; in grams).
TDI CR engines (2nd generation):
– Select text field »particle filter, ash loading« and read off the actual value in this field (volumetric efficiency of the particle filter volume; in grams).

Volumetric efficiency of the particle filter volume:
Engine fitted Engine identification characters Volumetric efficiency of the particle filter volume
TDI PD 2.0/103 kW BMM 60 grams
2.0/125 kW BMN
1,9/77 kW BLS
TDI CR (1st generation) 2.0/125 kW CEGA 175 ml
TDI CR (2nd generation) 1,6/77 kW CAYC 70 grams
2.0/103 kW CFHC 70 grams

– If the limit value of the ash mass is reached or exceeded, the diesel particle filter has to be replaced → Relevant Engine; Rep. gr.26.
Replacing the diesel particle filter is a repair measure.
– When replacing the diesel particle filter, perform an »Adaptation of the diesel particle filter«, i.e. set the limit value for the ash mass to -0- → Vehicle diagnostic tester.

Mam to chapat tak ze pri regeneraci vznika popol, ktory uz nie je mozne vypalit a ked to dosiahne urcitu hranicu, v mojom pripade 60gr tak je nutne DPF vymenit. Len tak mimochodom mam 45gr, tak neviem co si mam myslet.
kaktuslq
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 10.08.2010 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaktuslq »

takze aj ked tak kontrolka nesvieti, doporucuje sa ho nutene vycistit cez VAG?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nutene cistenie ja osobne doporucujem aj ako preventivnu vec (rovnako ako KAZDOROCNE cistenie vstrekovacov v ultrazvuku, sania, EGR ventilu, vymeny vsetkych filtrov aj ked "nie je treba" podla predpisu vyrobcu).

Moja logika je taka ze cim menej bordelu mas zabetonovaneho v tom filtri samotnom, tym lepsie sa dokaze "vypalit". Ked to uz presvihnes, tak proste mozes vypalovat kolko chces ale uz nemas tu ucinnost. Radsej vypalit trikrat predcasne a akotak uspesne ako skusat "po funuse" a neuspesne.

Rozhodne viem ze taketo regeneracie - ci uz vynutene diagnostikou alebo automaticke riadiacou jednotkou o ktorych majitel auta vlastne ani neviem - sa nedaju robit donekonecna. Takisto aj DPF samotne ked vyberies von, nemozes ho donekonecna cistit chemicky alebo mechanicky a montovat naspat, jednoducho ta sracka ma nejaku svoju zivotnost podla sposobu a stylu jazdy a smitec.



maidenko : bohuzial odpovedat na tvoju presnu a jasnu otazku neviem. Musime pockat pokial sa ukaze niekto schopnejsi ako ja... a k uspesnej regeneracii samozrejme gratulujem !
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Hondaxxx
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondaxxx »

Chalani a neviete mi povedat postup na vynutenie regeneracie na motore 1,6 tdi 77kw VW Golf r.v 9/2011 ?A mam VAG 12 .12 tam sa vstupuje do merania cez UDS protokol čiže nie klasicky cez adresu 08 meas block ale cez ADv.meas a musis si vyklikat co chces pozerat...Dakujem za rady..
luka1760
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.01.2012 17:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luka1760 »

Zdravím, trochu oživím toto vlákno. Dnes som vykonal preventívnu vynútenú regeneráciu na mojom golfe 77kw BLS. Regenerácia skončila zhruba po 10 minútach avšak v bloku 68 na pozícii 2 sa hodnota zmenila zo 47 na nejakých 44. Znamená to že sa už nedá "vypálením" vyčistiť? Ďakujem
slaja
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 02.03.2009 12:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slaja »

je možné spustiť nútenú regeneráciu na BLS keď je v kanáli 68/2 hodnota 68g a v kanali 75/3 13 %
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných