Octavia II RS tdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kohans
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 06.08.2008 08:18
Zdieľať na Facebook

Octavia II RS tdi

Príspevok od používateľa kohans »

Dobry, chcel by som sa opytat co si myslite o Octavii 2 RS TDI ...je to kvalitny motor?? atd...D za odpovede dakujem...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

podla mna by bol lepší benzín . . . :2f93:
kohans
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 06.08.2008 08:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kohans »

preco myslis? :D...myslim na spotrebu atd....
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

je to len moj nazor . .
jasne spotreba je jedna vec . . .
ale zas kupuješ RS aj kvoli vykonu či nie ?

keby si šiel po spotrebe kupiš zaklad TDI a maš ušetrene peniaze na spotrebu na 5 rokov :2f93:
dominikk31
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 15.10.2009 14:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dominikk31 »

octavia rs je pekny stroj ale iba docasu vyblaznis sa a co potom? a 2,0 osobne by som to nebral dost kazove motory ci benzin tak aj diesel... ja osobne mam octavku2 1,9tdi 77kW kombi a max spokojnost ci uz vykon ale hlavne spotreba o to sa jedna alebo kup 4liter a zivit to bude majitel slovnaftu chapeme sa o co ide? zamysli sa naco to auto potrebujes ci na vozenie sa za malo penazi alebo chces pretekat? je to na tebe :zg282:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

dominikk31 napísal:octavia rs je pekny stroj ale iba docasu vyblaznis sa a co potom? a 2,0 osobne by som to nebral dost kazove motory ci benzin tak aj diesel... ja osobne mam octavku2 1,9tdi 77kW kombi a max spokojnost ci uz vykon ale hlavne spotreba o to sa jedna alebo kup 4liter a zivit to bude majitel slovnaftu chapeme sa o co ide? zamysli sa naco to auto potrebujes ci na vozenie sa za malo penazi alebo chces pretekat? je to na tebe :zg282:
Hlavne že dnes si riešil ako nachipovať tvoju Octaviu... Tak chceš sa voziť alebo pretekať ???
dominikk31
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 15.10.2009 14:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dominikk31 »

vazeny pan ivan1 ak uz citujes moje nazory najprv si precitaj dovod preco chcem nacipovat moju octaviu a potom sa ozvi dobre kamos nemam rad mudrlantov co spekuluju... a ja nechcem pretekat mam rodinu a uz som vyrastol z pretekania :d :D
speedmann
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 26.05.2007 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa speedmann »

Ivan1 dobra reakcia :2f93: .
Ty dominikk31 nerob tu ramena :3020: ,protirecis si v dvoch temach :d :D .....
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

dominikk31 napísal:vazeny pan ivan1 ak uz citujes moje nazory najprv si precitaj dovod preco chcem nacipovat moju octaviu a potom sa ozvi dobre kamos nemam rad mudrlantov co spekuluju... a ja nechcem pretekat mam rodinu a uz som vyrastol z pretekania :d :D
dominikk31 napísal:...ja osobne mam octavku2 1,9tdi 77kW kombi a max spokojnost ci uz vykon ale hlavne spotreba o to sa jedna...


Tak nabudúce nepíš že si s výkonom maximálne spokojný...
prvnk
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 11.11.2004 01:50
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prvnk »

ja som cital clánok o Oct. RS II s motorom TDI - nepamatam si to presne, ale cca. do polovice roku 2006 sa tam montovali motory, ktore mali nejake zle resp. kazove vstrekovace ci co...
ale potom v podstate od roku 2007 uz tu vadu odstranili...

skus si zohnat casopis Svět motorů 27/2010.... tam sú popísané detaily... dokonca aj finančná náročnosť prípadných opráv ako aj detailný popis tej kazovosti motora TDi....

žiaľ, ja som to číslo časáku niekde zapatrošil....
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia II RS tdi

Príspevok od používateľa seven549 »

kohans napísal:Dobry, chcel by som sa opytat co si myslite o Octavii 2 RS TDI ...je to kvalitny motor?? atd...D za odpovede dakujem...
je.ale chce to este cipnut.77kw ako ti tu pisu je nic,totalne nic :41c2: .do srotu s takym motorom.preco chces vlastne skodovku.je to to iste ako favorit-- hrkot , fucanie okolo okien,hluk motora v kabine atd. bmw bmw bmw :2f93:
dominikk31
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 15.10.2009 14:57
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia II RS tdi

Príspevok od používateľa dominikk31 »

seven549 napísal:
kohans napísal:Dobry, chcel by som sa opytat co si myslite o Octavii 2 RS TDI ...je to kvalitny motor?? atd...D za odpovede dakujem...
je.ale chce to este cipnut.77kw ako ti tu pisu je nic,totalne nic :41c2: .do srotu s takym motorom.preco chces vlastne skodovku.je to to iste ako favorit-- hrkot , fucanie okolo okien,hluk motora v kabine atd. bmw bmw bmw :2f93:
hrkot a fucanie moze vydavat tvoj furik bmw :40bd: okrem toho ze su to tvrde auta vsetko vnutri puka malo miesta nekomfortne vozenie a predrazeny servis a diely ani nehovorim a v zime ten zadny nahon uff :2f93: ale si drifter predpokladam :2f93: tak jednoznacne bmw bmw bmw...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia II RS tdi

Príspevok od používateľa bbbr »

seven549 napísal:
kohans napísal:Dobry, chcel by som sa opytat co si myslite o Octavii 2 RS TDI ...je to kvalitny motor?? atd...D za odpovede dakujem...
je.ale chce to este cipnut.77kw ako ti tu pisu je nic,totalne nic :41c2:
O čom to tu píšeš? 77 kw?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia II RS tdi

Príspevok od používateľa seven549 »

bbbr napísal: O čom to tu píšeš? 77 kw?
odpoved bola na rs 2.0tdi.toto 77 kw uz je ina vec zle som to napisal,preto si to kazdy zmyli.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 81 neregistrovaných