octavia II problém z rezonanciou

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

0908797696
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29.03.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

octavia II problém z rezonanciou

Príspevok od používateľa 0908797696 »

pekný deň všetkým...mám taký problém...mám octaviu II 1,6 MPi 75 kw r v 2004 a jedná sa o to, že stále počujem v aute menší hukot akoby to vychádzalo zo spodu auta. vonku nič nepočuť iba v aute. a ked chytím ručnú brzdu tak citím vybracie a chvenie ale na podlahe nie. počítač neukazuje nič. a ešte niečo.počuť to iba ked stojím a na volnobehu.ked idem tak nič. neviem miniekto pomoct čo to može byť.ďakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bola na to zvolavacia akcia v skodovke, plus si rovno nechaj vyriesit aj aerodynamicky hluk prichadzajuci vzadu z pravej strany, zase na to bola zadarmo zvolavacka. Len mam dojem ze ten termin uz davno davno padol takze to budes mozno aj platit a to by bolo skarede.

Jo a nauc sa, ze ziadne auto sa z prvych dvoch alebo idealne troch rokov vyroby nekupuje aby sa vychytali taketo detske choroby. Ani Mercedes, ani BMW, ani Audi.
0908797696
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29.03.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 0908797696 »

úžas...už som na to prišiel a určite som sa poučil do budúcnosti...musím to niekomu dať pozrieť lebo ma ten zvuk dosť dráždi a bojím sa aby neodišlo niečo vážnejšie
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

a ako si spokojni s motorom ? spotrebou ?
0908797696
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29.03.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 0908797696 »

s motorom som spokojný...musím si zaklopať zatial ide ako hodinky a spotreba je okolo 6 l pri mojej normálnej jazde...ja tomu nejak nedupem...určite som zatial spokojný
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

mp3turbo napísal:bola na to zvolavacia akcia v skodovke, plus si rovno nechaj vyriesit aj aerodynamicky hluk prichadzajuci vzadu z pravej strany, zase na to bola zadarmo zvolavacka. Len mam dojem ze ten termin uz davno davno padol takze to budes mozno aj platit a to by bolo skarede.

Jo a nauc sa, ze ziadne auto sa z prvych dvoch alebo idealne troch rokov vyroby nekupuje aby sa vychytali taketo detske choroby. Ani Mercedes, ani BMW, ani Audi.
Ale no... Audi je kýbel, ale Mercedes mal "dva alebo tri roky" problémy len s tými idiotskými optickými káblami. V BMW viem len o jedinom probléme - elektronika na predposlednej sedmičke. Tie problémy však boli len prvého pol roka. BMW a Mercedes nie sú Citroen alebo Renault. Francúzi sa testovaním áut nezaťažujú - pre nich robia testy až zákazníci :d :D O VW platí to isté. Koľko rokov sa vedelo o problémoch s váhami vzduchu na TDi, červené i červené Di? A nikdy to neriešili. Napriek tomu, že odchádzali celkom pravidelne a nie je to lacná súčiastka. Však 5 rokov to ľudia vydržia a potom vypustíme nový model. Fuj....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak nejak. Nehovoriac o zanasajucich sa turbach, najbeznejsej teme na kazdom fore. Vypina mi turbo, nemam vykon atd.

a pritom riesenie je take jednoduche... spravit distancnu podlozku v turbe o desatinu az dve milimetra vacsiu a nikdy sa pri skurwene lopatky nepridru.

!!! ALE TO BY TA AUTOMOBILKA MUSELA ASPON TROCHU CHCIET NESRAT NA SVOJICH ZAKAZNIKOV !!!!

o tomto probleme vedia uz desat rokov a neriesia ho ani nahodou. Holt obchodne zaujmy prudko prevazuju nad etikou, moralkou, technickym riesenim a vazenim si zakaznika.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 74 neregistrovaných