Octavia 2 rv 2007 2.0 tdi 103 kw naj. 210 000 km

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
jkaremen
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2011 23:07
Zdieľať na Facebook

Octavia 2 rv 2007 2.0 tdi 103 kw naj. 210 000 km

Príspevok od používateľa jkaremen »

Pozdravujem vás , chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti so zhasnutím motora u tejto octavky .
Mám ju rok a stalo sa mi to po prvý krát inak do tedy všetko ok.
Normálne som išiel a zrazu ticho , motor zhasol a žiadna kontrolka nesvietila a keď som chcel naštartovať otočím klúčom a nič a tiež žiadna kontrolka sa nerozsvietila a motor ani necukol.
Chvílu som postál na výstražných , cca 3/4 minuty a skúsil som naštartovať, tak normalne chytila a odyšiel som domov.
Tam som zhasol a keď som chcel znovu naštartovať , tak znovu nič ani kontrolky sa nerozsvietili.
Takto som to vyskušal niekoľko krát a až na štvrtý krát normálne sa rozsvietili kontrolky a chytila.
Ešte som išiel večer skúsiť a na prvý krát normálne naštartovala.
Poraďte prosím, vopred ďakujem.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ukostrenie .. skontrolovať kostriace body, rozobrať, vyčistiť nastriekať kontoxom, poskladať, dotiahnuť riadne,

začať treba u akumulatora.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

clovece klobuk dolu,po 8.rokoch si pamatat prihlasovacie heslo lol
ale nie si sam,je tu uz dost takych s dobrou pamatou

...a k teme, pravdepodobne privodny kabel starter-bateria,kostra,svorky a omacka okolo toho... ako pise laco
jkaremen
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2011 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jkaremen »

Noo vyriešené , nakoľko sa chyba cca tri týždne neozvala , tak som to neriešil. A až teraz už ani brnk auto sa ani nepohlo . Po premeraní všetkého možného , sa dostali naradu relé a jedno z nich malo odídenú cievku. Bolo to relé číslo 460 pod palubovkou , výmena a hneď bolo po probléme, úplná drobnosť .
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných