Objednávanie z Autofra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Objednávanie z Autofra

Príspevok od používateľa salomen30 »

Objednávali ste niekto odtiaľto?Konkrétne niekto kto objednával motor.Ako je to v takomto prípade z poštovným a podobne?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nie je to problém,kuriér dovezie na palete.Jediný problém je či to odošle predajca,pretože sú diely kde je nutný osobný odber,to je tam vždy vypísané.Každopádne je to problematické v tom zmysle,že sprostredkovateľ za podobnú objednávku nemôže niesť zodpovednosť preto si treba vec vykonzultovať s pánom Bellom.A samozrejme objednávať je nutné u predajcu z vysokým hodnotením blížiacom sa 100% dôveryhodnosti,to nie je SVK,tu by aj 5% dosiahol málokto.Autofra je excelentná firma,môžem pokojne odporučiť,cez ňu som odobral na tisícky vecí pri absolutnej spokojnosti.Tri prkotavé reklamácie (vec prepravy) na tisícky zásielok je silný dôvod na spokojnosť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Dobre pisu chlapci, vsetko podstatne povedali :2f93:, ked chces pozitivne referencie, patrim tiez k spokojnym zakaznikom. Pan Bella je ochotny riesit veci vysoko nadstandartne, nevidana vec v tychto koncinach :300f:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

No veď to som chcel vedieť ako je to z tým odosielaním za hranice teda k nám.Lebo pozerám dodatkové informácie pri inzerátoch a čo sa mi pozdáva tak napísané
Nie zgadzam się na wysłanie przedmiotu za granicę.Čo znamená že neodosiela za hranice ak som správne pochopil?Takže takýto inzerát ďalej neriešiť?Alebo konzultovať z pánom Bellom?
Napríklad:
http://allegro.pl/renault-megane-ii-1-6 ... 72257.html
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nečítaš pozorne.Je tam vyslovene uvedené ...odber osobiostny
Ale ak predajcu presvedčíš možno to odošle,každopádne to je pre neho kus starosti navyše.
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

To som len náhodne nahodil.Išlo mi len o tú hlášku že neposiela za hranice.Ale keď to p.Bellovi chodí ako v rámci PL tak je to v pohode to som chcel vedieť.
salomen30
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 28.11.2013 17:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salomen30 »

A podmienka na reklamáciu je 100 percent kladných referencií?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Vyber taký tovar ktorý nebude treba reklamovať = poriadny popis, fotky, feedback, ak to má byť ale motor tak tam to je s reklámaciou asi patália tak či tak.
To ho radšej zhánať tu
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní