Občerstvenie na cestach

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Občerstvenie na cestach

Príspevok od používateľa laco1871 »

Kedže je "uhorková sezóna" a autobazar.eu potrebuje klikovanosť :430d:
zakladám aj ja jednu nezmyselnú tému,
a síce s názvom :

Aký typ občerstvenia preferujete na vašich dovolenkových cestách ?

Vyhĺadavate overené reťazce ako McDonald's, KFC , Burger King...

alebo klasika BAGETA + KAVA na benzinke...,

alebo dávate prednosť miestným reštauraciam , či motorestom
pri ceste..alebo kombinujete nakupom potrevin v miestnom supermarkete ??
Alebo si veziete "nafasováno z domova " ???
lol

Ďakujem za Vaše príspevky .

Laco.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Laco, na Slovensku popri dialniciach a cestách zdochli všetky slušné prevádzky s občerstvením. Minule sme sa chceli najesť traja vodiči TIR v motoreste medzi Krivanom a Lučencom pri CS SHELL, ALE!!!, na shelke sme miesto na parkovanie nenašli, tak reku o dvadsat metrov restika Halier, zaparkujeme najeme sa a tahame na vykladku. Óó chyba, pri reštike parkovanie pre tir 4€,zaplať parking a môžes sa najesť. Tak odkaz nenažratému majiteľovi poYeb sa! O dvadsať km ďalej smer KE motorest Ciel tiež z doby Husáka, známy slušnou kuchyňou,tak sme zastali tam. Situácia sa zopakovala, uvítací výbor v podobe tety majiteľky, parking platný, ale ak využijeme kuchyňu motorestu parkovanie grátis, ceny solídne, jedlo dobré, rýchla obsluha. O 45 minút sme išli ďalej najedený a spokojný.
Jedávam/e na slovensku bohužial už čoraz častejsie konzervy a bagety, v Čechach zatvoril malé hospùdky a reštauracie Babiš-agent-ŠTB BUREŠ, a v polsku na každom rohu reštaurácia karčma s domácou kuchyňou, za cenu materiálu na slovensku. Obed komplet polievka, hl.jedlo, obloha, kawa,herbata-čaj za max 5€. Až tak,že mi varič zhrdzavel ,čo ho už niekolko rokov nepouživam.
Odkaz pre podnikatela od LC Halier pri CS SHELL, v Polsku platim za parkovanie cca 5-7€, a z toho mam na obed v reštike bonus 2,5-4,5 €!!!!!!!!!!!!!!!!!! Typický slovenský zlodej na Q7!
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

" dvadsat metrov restika Halier, " ,v rýchlosti som prečítal -reštika Hitler- a to hovorí za všetko.
karo69
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 06.09.2018 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karo69 »

No to kvalitnejšiu bagetu dostaneš asi na tej pumpe ako v nejakom motoreste a za tú istú cenu. Neviem podľa mňa ide o kvantitu nie kvalitu, kamionistom je jedno čo dajú do pusy, česť výnimkám.
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných