Občasné trhnutie - Stilo

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
x55
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 10.12.2015 10:16
Zdieľať na Facebook

Občasné trhnutie - Stilo

Príspevok od používateľa x55 »

Zdravím, asi pred týždnom som na Fiat Stilo 1.9JTD 85kw r.v. 2001 spozoroval problém keď som išiel do kopca a rozbiehal som sa na trojke a chcel som auto vytočiť do otáčok pridával som plyn a asi na sekundu auto spomalilo, ako keby ho niečo pribrzdilo bolo to asi na sekundu a v ten moment som s plynom ani nepohol a hned chytilo výkon a išlo normálne.Tak som skúšal natankovať prémiovú naftu nepomohlo.Stalo sa mi to aj dnes ak som chcel z kruháča vytočiť dvojku spravilo presne to isté,všimol som si že vtedy keď to trhne tak aktuálna spotreba sa ani nepohne, urobí to len občas a nie vždy nieje to závislé od ničoho, otáčky motoru som skúšal vytočiť až do červeného a išli krásne.Všeobecne mi príde že to auto má slabší výkon, teda možno sa mi to zdá predtým som mal 96kw 6kvalt a išlo to o dosť lepšie.Diagnostika neukazuje nič.Auto má 220 000km, kupované na Slovensku.Čo skúsiť,EGR popr. úplne niečo iné?Začalo to robiť z ničoho nič.Ďakujem pekne za rady.
daniello44
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 11.10.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniello44 »

je normálne,že to ide slabšie ako 96kw, nemyslím si, že by to ale malo robiť niečo takéto, kedy boli menené rozvody? EGR skús vyčistiť..
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných