Nový model SPORTAGE alebo BLACK LINE

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

corocafe
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 28.04.2007 08:59
Zdieľať na Facebook

Nový model SPORTAGE alebo BLACK LINE

Príspevok od používateľa corocafe »

Ahojte priatelia.

Idem kúpiť novú KIU SPORTAGE v naftovej verzii. Momentálne mám ponuka na odchádzajúci model v plnej verzii BLACK LINE s klasickou naftou 100 KW bez pridaného elektromotora alebo úplne nová KIA s naftou 100KW + elektormotor s trochu nižšou výbavou...ale len o niečo nakoľko sú oba GOLD..ky.

Cenový rozdiel je tam cca 2500€ , samozrejme tá novšia je drahšia.

Ako by ste sa rozhodli vy?? Kúpiť drahšiu novinku , alebo staviť na overený stroj bez elektomotora, mal som 2016 2 roky a išla bez problémov.....myslíte že o 4 roky bude veľký rozdiel v prepade ceny??

keďže je to značná investícia do firmy na 4 roky akosi sa neviem rozhodnúť.....Ďakujem preto za Vaše názory..
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Nový model SPORTAGE alebo BLACK LINE

Príspevok od používateľa cobo77 »

Blackline vs nový Sportage to isté som riešil pred cca 4 mesiacmi, nové ešte neboli v autosalónoch fyzicky, ceny už boli známe, tiež som čakal ako bude nový Sportage v predajni pretože kupovať auto na základe obrázkov je uletené....nakoniec som sa rozhodol pre 2r Tucson s full led svetlami a automatom vo výbave premium... tiež kupovaný na firmu za cca 24 €, ja neviem mne ten obrovský dotykový display spojený z dvoch kusov a dotykovka nesedí na novom kia sportage, som za klasické ručičky a mechanické tlačidlá.... čím menej fičúriek tým menej pravdepodobných problémov, apropo sesternica si ten nový Sportage kúpila a pár krát jej zamrzol systém a nenastavis ani klímu v zime co je dosť problém, keďže sa okno zarosí.... pri diesloch je tam 1.6crdi so 100kw určite by som hľadal 2.0crdi so 136kw motorom vo výbave GT line za tie isté peniaze hoci aj 1-2 ročný...
Naposledy upravil/-a cobo77 v 18.04.2022 16:48, upravené celkom 1 krát.
corocafe
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 28.04.2007 08:59
Zdieľať na Facebook

Re: Nový model SPORTAGE alebo BLACK LINE

Príspevok od používateľa corocafe »

Ďakujem Cobo......presne tieto pocity s novej mám aj ja...akosi je tam priveľa displeja a málo tlačítok...
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných