Novy Lexus GS

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Presne tak, podľa teba :d :D .. Ale nie je to jeden s tých lepších japoncov...
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Tak jednoznačne IS F-ko, alebo potom ls 600h lol
[img]http://images.thecarconnection.com/med/ ... 8467_m.jpg[/img]
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Lexus je spickova znacka vyrabana jednou z najlepsich automobiliek sveta, len maloktora europska haraburda siaha co i len po clenky tejto sportovo-luxusnej znacke, nehovoriac, ze patri medzi malu skupinu automobiliek, ktora sa neubera blbym "downsizingom", naopak - vyraba velkoobjemove, vysokovykonne a hybridne limuziny najvyssej kvality! Okrem ineho sa Lexusu hovori aj japonsky Mercedes :2f93:
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

mne sa na Lexuse nepaci okrem LS600h ziadny model. No a na LS600h ja nikdy prachy mat nebudem. Ale inak velmi prijemne a pohodlne cestovanie v takom auticku.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
cassey
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cassey »

Je to špičková značka neprávom zaznávaná podobne ako Subaru.Márna vec Slovák je konzervatívny,či skôr neschopný pozerať sa ďalej za svoje humno.(pre tých mladších : HUMNO je pozemok,záhrada)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Alebo že by to bolo aj o hrúbke peňaženky??? :-\
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tak ako väčšina Japoncov. Kvalita sa nedá spochybňovať, je to praktická kúpa. No reálne je to auto bez emócií. Keď to nebude mať na kapote znak, zanikne do v dave ostatných Ázijských a vlastne už aj Európskych áut. Lebo povedzme si na rovinu, čím sa dnes od seba líšia autá? Znakom na kapote. Časy jasnej identity, kedy bolo konkrétnu značku a typ poznať na kilometer sú definitívne preč a až na pár kusov, viac alebo menej vydarených retromodelov, je to v autosalónoch nuda.

Pokial ide o interiér new lexusa, tak plast, plast, plast navyše lacno pôsobiaci (ako inak by mal pôsobiť, keď je naozaj lacný) ekokoža, ktorá je všetkým, len nie kožou...
pre mňa [img]http://landroverforum.klape.cz/forum/im ... ile_no.gif[/img]
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

lexusácky malý šesťvalec som už išiel a lepší motor som doteraz nešoféroval, nemá konkurenciu.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

minule ste tu hyckali nad novou M5 a teraz toto? :40bd: .to nieje pre vas vy myslite na spotrebu :4090: ,lebo budete lizat chodnik od hladu.
msv
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 25.11.2011 20:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa msv »

Lexus je kýbl ušitý na míru Američanům a podle toho povětšinou funguje. Jsou výjimky, ale tohle je pravidlo. I IS-F je podivné, neznám auto s obtížněji využitelným výkonem tohoto ražení... Podvozek je kilometr za ním, s takovou M3 je to srovnatelné leda ve vlhkých snech japanofilů :) No offence, leccos se mi na Lexusech líbí, ale jízdní vlastnosti to rozhodně nejsou...
Moonshine
Príspevky: 518
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Nájde sa tu niekto, kto mal čo dočinenia s GS300 model 2005-2011?

Tento rok v máji chcem z Nemecka tento voz, a keďže jazdy sa mi zmenili na dlhé a sporadické(cca max 15t/rok), auto plánujem si na min. 10rokov nechať a vydať na servis len minimum €. Čiže najlepšie meniť len náplne, gumy a pod.
Samozrejme musím natrafiť na dobrý kus, bude musieť mať nájazd okolo 150t. Jazdy budú aj do okolitých štátov.
Nenašiel som však o motore takmer nič. Ani neviem či má reťazovy rozvod, či sa nastavuje vôla ventilov?
Čo podvozok, elektrika? Auto by malo byť bez PDC a strešného okna.
Či bežný servis zvláda toyota na Slovensku?

Alternatívy mám ešte accord 2.4 od 2009
Honda má myslím rozv. remeň a nastavujú sa vôle ventilov.

Viem, že hladám velmi nerozšírene modely a motorizácie ale musí to byť pohodlná spolahlivá benzínová limuzína

Is250 aj legend vylučujem, slepá volba možno ešte mercedes 280 C alebo E modely, volvo S60 2.5 a mazda 6 2.5 ale o tých neviem z hola nič.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní