Novinka "cenotvorba"

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirci250
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.05.2008 16:06
Zdieľať na Facebook

Novinka "cenotvorba"

Príspevok od používateľa mirci250 »

je to dobrá vec ale niečo mi na tom chýba...... neviem ponúknuť cenu v eurách a napríklad som si všimol že ak niekto predáva 120-tku škodovku za 3000 korun v cenotvorbe sa moja ponuknuta cena napriklad 2000 korun neda odoslať s tým že ponuknuta cena je príliš nízka......... dá sa s tým niečo spraviť ????
dodoman1986
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 10.09.2008 22:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodoman1986 »

Da ponukni vacsiu sumu :d :D

Ale nie pocuvaj,asi zle zadavas kod,aj mne sa to stalo ked som to skusal prvy krat,ale teraz mi to ide v pohode aj ked ponuknem cenu o 30000 sk nizsiu ako ma predavajuci,neni problem,vyskusaj este raz,malo by ti to ist
Roberbo
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 19.12.2007 16:13
Zdieľať na Facebook

Re: Novinka "cenotvorba"

Príspevok od používateľa Roberbo »

mirci250 napísal:je to dobrá vec ale niečo mi na tom chýba...... neviem ponúknuť cenu v eurách a napríklad som si všimol že ak niekto predáva 120-tku škodovku za 3000 korun v cenotvorbe sa moja ponuknuta cena napriklad 2000 korun neda odoslať s tým že ponuknuta cena je príliš nízka......... dá sa s tým niečo spraviť ????
podla mna by bola blbost zrusit tento nepriamy filter (eliminujuci cenou vkladanie medzi auta rozne nahradne diely)...neviem, ci aj ta skoda uz nemala byt medzi nahradnymi dielmi
:-\
rbesedic
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 07.02.2008 13:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rbesedic »

ty brdo to sa tu predavaju auta aj za 3000sk?za to sa fakt da kupit nieco co jazdi?ak teda neratam bicykel....:-)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

k tej cene, cena sa da nahlasit vzdy v tej mene v akej je publikovany inzerat, je to naschvla tak pretoze ak by sme sa zacali hrat s menami bol by z toho riadny gulas a hlavne pri zobrazovani...

ohladne tej minimalnej hranice, ano toto je taky specificky pripad, kedy chcete uviest sumu 2/3, je tam nejaky algoritmus, suma vypocitana z publikovanej sumy pod ktoru vas script nepustil, musime mat takuto hranicu pretoze ak by sme to nemali, ludia by si robili srandu tym stylom ze by odosielali korunove hlasy a podobne...

este trosku pridajte od tych 2 tisic a uz to zoberie...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: Novinka "cenotvorba"

Príspevok od používateľa admin »

Roberbo napísal:
mirci250 napísal:je to dobrá vec ale niečo mi na tom chýba...... neviem ponúknuť cenu v eurách a napríklad som si všimol že ak niekto predáva 120-tku škodovku za 3000 korun v cenotvorbe sa moja ponuknuta cena napriklad 2000 korun neda odoslať s tým že ponuknuta cena je príliš nízka......... dá sa s tým niečo spraviť ????
podla mna by bola blbost zrusit tento nepriamy filter (eliminujuci cenou vkladanie medzi auta rozne nahradne diely)...neviem, ci aj ta skoda uz nemala byt medzi nahradnymi dielmi
:-\
mozem porozmyslat nad ND ze dam moznost zhodenia ceny o povedzme viac ako tretinu, neni problem...
mirci250
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.05.2008 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirci250 »

rbesedic napísal:ty brdo to sa tu predavaju auta aj za 3000sk?za to sa fakt da kupit nieco co jazdi?ak teda neratam bicykel....:-)
pozri si to http://skoda-120.autobazar.eu/120-l-id762800.html je to plne pojazdne so všetkym čo k tomu treba akože fakt škodovky už nemaju cenu :4090:
twincam1
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.02.2008 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twincam1 »

to si ty myslis kamo,ze namaju cenu,ved ten verkelt na fotke to je fakt,je to suce do despe,kde dostanes 1000SK kamo,ja zhanam skodu 1000MB r.v 1967 v povodnom stave a som ochotny vyplatit aj 30000v pohode,ale musi byt v origos povodnom stave a zachovala,ide totiz o vyvoz do nemecka...
qity3
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 19.10.2007 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qity3 »

Twincam: Jden kus som videl v Topolcanskej predajni skoda, ale ci by ju predali, to ti povedat neviem. Maju to tam ako raritu vystavenu vo vyklade
twincam1
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.02.2008 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa twincam1 »

qity3 napísal:Twincam: Jden kus som videl v Topolcanskej predajni skoda, ale ci by ju predali, to ti povedat neviem. Maju to tam ako raritu vystavenu vo vyklade
no tak ta bude asi tazko na predaj:(ale chodievam cez to,mojno po novom roku predaju od radosti aj ju,toz kraiza...
Segi1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.11.2008 13:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Segi1 »

Iba taka otazka. mam v ponuke Auto na predaj a niekto spravil ponuku v cenotvorbe ale mne neprisiel ziadny mail. o jeho ponuke. Zistil som to az ked som si otvoril moj inzerat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných