Nove celne sklo a chybajuce nalepky STK EK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Jay-t
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 26.06.2011 19:26
Zdieľať na Facebook

Nove celne sklo a chybajuce nalepky STK EK

Príspevok od používateľa Jay-t »

Ahojte vospolok,

kolega si dnes dal nalepit celne sklo v jednom servise co mal najblizsie k domu (aj ked som mu odporucil ist niekam kde sa primarne zaoberaju vymenou celnych skiel) a zarazili ma dve veci:

1. cca hodinu po nalepeni autoskla ze vraj moze ist veselo do premavky a do dazda, fakt to stihne tak rychlo zaschnut? Silny dazd tomu nevadi? Co krizenie karoserie na jamach/kolajniciach kratko po nalepeni?

2. nenalepili mu tam nalepky STK a EK, on si to nejak nevsimol a ani to neriesil...v pripade zastavenia policajtmi mozu mat nejake vyhrady ze chyba nalepka na celnom skle alebo im postacia doklady (karticky) od STK a EK?

Za odpovede vsetkym vopred dakujem
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

S tym lepenim skusenosti nemam.Ak zastavia chlpaty treba doklad o vymene skla a karticky STK a emisnej.Inak ich to uz velmi tie nalepky nezaujimaju.Cez pocitac si to zistia.Na dalsej kontrole daju dalsie nalepky.Nema to kto zrusit.Vyroba nalepiek je dobry busines.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

na fiate tiež som dával menit čelne sklo a potom som na nom nemal žiadne nálepky a aj policajti ma zastavili a nevadilo to iba si potom vypýtali kartičky EK a TK
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
radso
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 19.04.2008 22:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radso »

Ahojte kamaráti,
Na okne netreba žiadne nálepky, policajti majú elektronickú databázu a vedia si to pozrieť v nej. Nepotrebuješ ani doklad o výmene čelného skla (môžeš si to vymeniť aj sám). Čo sa týka toho zaschnutia...Sú aj lepidlá ktoré zaschnú do hodiny ;) Sú drahšie ale za korunky aj dom v Prahe :)
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Mne keď menili čelné,tak tam auto nocovalo,ale inak povedal že keď ráno nalepia na fajront si môžem po auto prísť.Samozrejme všetky nálepky prelepené.
Ale je možné ako písal nadomnou že sú aj nejaké "rýchlolepidlá".
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

radso napísal:Ahojte kamaráti,
Na okne netreba žiadne nálepky, policajti majú elektronickú databázu a vedia si to pozrieť v nej. Nepotrebuješ ani doklad o výmene čelného skla (môžeš si to vymeniť aj sám) Ano podľa zdravého rozumu by to tak malo byť,ale ak má orgán svoj deň tak pokutu za Ti za to dá.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Pokutu ti dat nikto nemoze.Aj nove auto jazdi 4 roky bez nalepiek.Len si podozrivejsi a mozno na starsom aute ta castejsie skontroluju.A ak si to robis doma mas doklad o kupe skla.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Ty vole kriziaca karoseria to si daj patentovat
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

sbf napísal:Ty vole kriziaca karoseria to si daj patentovat
aj ty.... Karoseria ma istu pruznost,jedna viac ina menej...
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

mal som volvo v70 a tam pri pri sérii zákrut karoséria pracovala, bolo cítiť vlnenie, aj na superbovi z prvej série bolo cítiť, že karoséria nie je tuhá
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

lakislav daju sa prelepit tie nalepky..musis mat prax trosku ako ked volakedy som prelepoval dialnicne :40bd: ...samozrejme že karoseria na aute pracuje ved je to plech ....aaaa ja tiež nemam nalepky na okne.. už rok sa snažim ist pre ne ked budem mat cas ..ked som prihlasoval auto bolo treba ist pre nalepky..nikto mi zatial nic nepovedal..tu ma nezastavuju a inde neriesia nic ine u mna len rychlost. :40bd:priznam sa.. je to moja slabsia stranka...neviem ale bud auto predam alebo o rok pojdem na stk a tam mi daju konecne nalepky. :40bd:inac že vraj možu dat za to pokutu np ja si myslim že to zaleži od policajta ci je normalny alebo hovado.ja mam stastie na normalnych ..vždy mi davaju nižsie pokuty.nad 500 som este nedostal. :-\
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Smerodatná pri CK je kartička . A čo stresuješ, nikdy si sa na nič nevyhovoril ? Dobrý deň pán vodič cestná kontrola prečo nemáte na skle nálepku ? Viete pán policajt idem akurát zo servisu menili mi predné sklo zajtra si vybavím novú nálepku.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 62 neregistrovaných