Nove auto

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
FlashHunter
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.12.2017 17:04
Zdieľať na Facebook

Nove auto

Príspevok od používateľa FlashHunter »

Zdar panove... potreboval by som poradit s vyberom auta... jedna sa o seat leon st xcellence 2.0 tdi alebo mazda 6 wagon 2.2 skyactiv-d revolution top... popripade ak mate nejake ine navrhy sem a nimi... jedna sa idealne o kombik... pohodlny lebo sa bude prevazne vyuzivat na jazdy do nemecka a naspät domov... takze nieco s rozumniu spotrebou... sem tam nejaky trip po slovensku a k moru... moze byt ale nemusi 4x4... jo a cena okolo 30000 +/-
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V takom prípade by som Leon hned vyradil lebo to je o triedu nižšie.
Zaradil by som tam trebárs Insigniu
FlashHunter
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.12.2017 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FlashHunter »

o insignii vsade hovoria ze ma vysoku spotrebu... a to ma od nej odradilo... lebo ako dizajnovo sa im fakt vydarila...
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

superb kombi v nafte od 26 640 :4012:
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Urcite si nepleties staru Insigniu s novou ? Nova Insignia schudla 175kg v porovnani so starou. Zacina od 21,5k s DPH, a vsetko od nej je suverenne drahsie. Priplatkove AGR sedacky bezkonkurencne najlepsie v triede. Tato generacia sa im fakt podarila.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čo to je vysoká spotreba?
U auta velkosti Insignia, kde je aj nejaký ten výkon nemožno očakávať spotrebu ako u Astry. Tak isto je rozdiel kade človek jazdí. Prášiť naložený niekde po europe dialnice tiež asi nebude za 5,5l/100km

Dá sa kúpiť aj Renault Talisman Grandtour ale ten som v tom predošlom príspevku neuviedol práve preto lebo donho nedávajú poriadny motor, ale iba 1.6dci
denek
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 31.01.2017 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa denek »

neradia ti zle, podla mna je insignia ovela lepsia a viac sa oplati ako tie auta, ktore si spominal ty. teba odradza len ta spotreba? inak by si ho bral?
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných