Nová funkcia - dnešné príspevky

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hlasovanie ukončené 18.08.2012 16:20

áno, jasné.
45
90%
nie
5
10%
 
Celkom hlasov: 50

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ale veď ani týmto "Zobraziť nové príspevky od poslednej návštevy" by Ti predsa žiadne nové príspevky neušli. Alebo sa mýlim? Ja totiž túto funkciu využívam vždy, keď sa prihlásim a tiež ma mnoho krát odhlási po dlhšej neaktivite. Teda prihlasujem sa 10x a viac za deň, presne ako Ty.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Mne ano. NAŠŤASTIE, pretože inak by som neviem čo robil :-)

V takom prípade to je niečo iné...

/Doplnenie: Teraz som to schválne vyskúšal a je to tak, ako som písal. Neviem, prečo to tak je, ale je dobre, že to je tak, ako je - v mojom prípade :-)

Dajme si príklad - Lakino, ak Ty zatvoríš stránku dnes večer o 22:00, do 00:00 sa povedzme ešte vytvorí 5 tém a napíše 30 príspevkov, Ty zajtra ráno, keď sa prihlásiš, budeš vidieť len tie príspevky, ktoré sú od 00:00hod. v prípade, keď využiješ tú novú funkciu. Ja ich vidím cez "zobraziť príspevky od posl. návštevy" od 22:01 predošlého dňa.
Naposledy upravil/-a Sliedic v 15.08.2012 16:50, upravené celkom 2 krát.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Rozumiem. Myslím si, že takto to má byť správne a to, čo mám ja, je mimo normálnosti, ale ja som práve s tým spokojný :-)
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Síce by to momentálne pre mňa nemalo praktické využitie (i keď môže sa stať, že zblbne net predtým ako si prečítam všetky príspevky od posledného prihlásenia) ale hlas som dal "ZA" pridanie... Skôr využijete túto funkciu vy ako moderátori... Večer sa prihlásite, kliknete "príspevky za celý deň" a pustíte sa do čistenia ;-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Lakino, mne zobrazí rovnaké príspevky v prvé prihlásenie, druhé, tretie, štyridsiate ôsme v daný deň. Akurát sú farebne odlíšené - ktoré som už čítal a ktoré ešte nie.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Sliedic napísal:Rozumiem. Myslím si, že takto to má byť správne a to, čo mám ja, je mimo normálnosti, ale ja som práve s tým spokojný :-)
Pripájam že to robím tiež tak,pozriem príspevky od poslednej návštevy a páči sa to. MH
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Využívam iný systém, ale zahlasoval som za áno... :-)
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

zahlasoval som za ano,poprosim zaslat jeden karton nealkoholickeho piva radler na adresu uvedenu v profile. Vopred dakujem a ostavam s pozdravom

cicmanec aky iny sposob pouzivas? Zasvat nas prosim
msivco
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 18.08.2009 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa msivco »

autolaik - Radler je prudko nealkoholický, ta dávaj bacha.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja som zvyknutý z iných for, že kliknem na "Zobrazit aktivní témata" a tam mi nabúcha témy podla prispievania, teda kludne aj staršie témy ale s aktuálnou diskusiou a to je to, čo tu chýba a je úplne jedno či som bol dnes 5x prihlásený alebo jeden krát za týžden, skrátka vždy vidím 5 strán tém, kde sa naposledy niečo zmenilo
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

vitam tento napad vsetkymi desiatimi a suhlasim s Lakinovymi argumentami

totiz, ak sa prihlasujem napr. raz za hodinu na 5 minut z mobilu doma na wifi v priebehu celeho dna, tak po kliknuti na Zobrazit najnovsie od poslednej navstevy mi ukaze aj tie, ktore sa mi zobrazili pri predchadzajucom prihlaseni hodinu dozadu

ak sa vsak prihlasim rano u frajerky, preletim nazvy tem a vtom ma ona dojde zje.bat, ze ci som zase na fore, tak to musim vypnut a pri dalsom prihlaseni o tri hodiny niekde na nejakej inej wifine ich uz nevidim, iba tie, do ktorych medzitym pribudli nove prispevky...

nehovoriac o tom, ze cez mobil sa zle odstranuju zbytocne dlhe citacie, maze reklama a inzercia a zle sa hladaju odkazy na duplicitne temy :-)
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

jasan,v pohode,ked je to zrozumitelne vysvetlene...som skromnejsi ako autolaik...mne postacuje plechofffka bazanta radler grep...k tomu jointa,ale to si uz sam usulam... :4012:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Samozrejme zasa len na novom dizajne! Ale aj tak ma neprinúte naň prejsť... :3c90:

Ešte by sa niekto mohol pozrieť na to, že v poslednej dobe sa strašne veľa užívateľom dole pod príspevkom zobrazuje aj tlačidlo WWW a to preto, že vo svojom profile túto položku nemajú prázdnu, ale majú tam vyplnené http://, nepredpokladám, že by si to tam sami vypĺňali...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Na mojich domovských fórach je funkcia "zobraziť aktívne témy" Zobrazia sa témy, ktoré boli založené, alebo do nich niekto prispel v poradí podľa času. Je to nejako časovo obmedzené na pár dní, alebo podľa nastavenia. To konkrétne, čo mám na mysli zobrazuje témy za posledný týždeň. Na inom je voľba "zobraziť za posledných 48h, 72h 5 dní. Každý si zvolí podľa toho kedy tam naposledy bol. Za jeden deň to je málo, lebo nie každý sem chodí denne. Napr ja. Skrátka aktívna téma jekaždá kam niekto prispel, alebo ju založil v nastavenom časovom rozsahu.
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Mňa byskôr potešilo vyhladávanie : Najnovšie , ale podľa krajov...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných