Nová aplikácia od Autobazar.eu

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Nová aplikácia od Autobazar.eu

Príspevok od používateľa Marekskk »

Nový web od Autobazar.eu SPOTREBA.SK čo naň vravíte?
wizzard111
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 12.06.2009 22:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wizzard111 »

keby sa aplikacia rozsirila aj na ine telefony (symbian, android ..)
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

sorry ale viete kam si mozte strcit cely iphone vsetci ? :d :D

Akurat som si do vyhladavania zadal toto klucove slovo na google play a naslo mi jednu app ktoru som si teraz stiahol a nepotrebujemm iphone a je po svk :2f93:
Naposledy upravil/-a fester777 v 04.01.2013 20:58, upravené celkom 2 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

akurat som sa registroval :-) potesili ste ma, vravel som si, ze od noveho roka si zacnem sledovat naklady a spotrebu a tak :-)

potesim sa verzii pre android ;-)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

...mam trochu vyhradu, zadal som sumu za tankovanie a objem v litroch a z nejakeho dovodu sa mi to zaokruhlilo nadol na cele cisla, co nasledne skreslilo o 1c/L cenu benzinu na uvedenej pumpe...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

k čomu je dobré sledovať spotrebu? To už budeme onanovať nad každou chuj0vinou? To máme málo starostí aby sme sa ešte hrajkali s telefónmi a vpisovali údaje, ktoré sú nam v podstate k ničomu? Natankujem plnú, prejdem nejaké adekvátne km a zasa natankujem. Ak prejdem výrazne menej km na jednu nádrž, viem, že niečo nie je v poriadku. To je jediný dôvod pre ktorý ma zaujíma spotreba. No na to nepotrebujem "aplikáciu" Ja žasnem s čím všetkým ľudia strácajú čas.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Niekto si to len prečíta, niekto si to aj stiahne... Niekoho to poteší a niekoho to zachvíľu prejde.. Ale že to dokáže niekoho rozčúliť... To by som nečakal :41c2:

PS: Hovorí ti niečo marketing, resp. obchodný duch? Chuť niečo spraviť... Niečo, čo mne prinesie nejaký ten dukát a druhej strane zasa nejaké potešenie? Choď na iTunes.. Ešte len budeš žasnúť, aké aplikácie si tam môžeš kúpiť...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

No je to kvôli tomu, napr.
aby si zrazu zistil, že octáfka nežerie 4,2 l na 100 km. Alebo že BMW 530 xd nežerie v meste 7,5 :-)
Peterr83
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 28.05.2008 14:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peterr83 »

vystihol tooooo
:d :D :d :D :d :D
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

attatlas napísal:... Ale že to dokáže niekoho rozčúliť... To by som nečakal :41c2:
Ako si prišiel na to, že ma rozčúlilo?. Ja som dosť ťažko rozčúluteľný človek a toto ma len zľahka udivilo, že niekomu jednoducho len nestačí natankovať, vynulovať tacho a po ďalšom tankovaní si jednoducho spočítať aká je spotreba keď už je to také dôležité.
Ale je pravda, že som z inej planéty. Nikdy ma nezaujala žiadna PC hra, playstation a telefón používam len na telefonovanie a sms, občas spravím foto. A ľudia strácajú čas množstvom nepodstatných blbín (žial, vrátane mňa ;-) ) a toto mi prišlo ako ďalšia úplne zbytočná blbina. Lebo vydeliť litre kilometrami mi príde jednoduchšie.
;-)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Acon... A ľudia strácajú čas množstvom nepodstatných blbín (žial, vrátane mňa ) a toto mi prišlo ako ďalšia úplne zbytočná blbina. Lebo vydeliť litre kilometrami mi príde jednoduchšie.

Evidentne máme podobnú optiku.Sledujem to nenormálne ponáhlanie všetkých (neviem kam ?!) aby evidentne získaný čas prípadne aj peniaze bohapusto premrhali na čokoľvek kde o to všetko prídu
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

na to stačí obyčajný excel, zadáš tam vzorec a bude ti počítať spotrebu aj za natankovanie aj celkovú
raz som si to tak počítal na fabii 1,4mpi a urobil som 20 tankovaní doplna, čo činilo pri mojej jazde asi 15 mesiacov a vyšlo mi 7,8.bola tam zima aj leto aj dovolenka aj krátke trasy do práce,takže podľa mňa to meranie bolo objektívne.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Áno aj v exceli sa to dá. Aj rôzne inak. Ten web je len na uľahčenie aj pre tých ktorý sa nechcu piplať z počítaním alebo zadávanim do excelu. No tiež to zaberá určitý čas pre niekoho možno zbytočne pre niekoho nie.
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

Acon napísal:
attatlas napísal:... Ale že to dokáže niekoho rozčúliť... To by som nečakal :41c2:
Ako si prišiel na to, že ma rozčúlilo?. Ja som dosť ťažko rozčúluteľný človek a toto ma len zľahka udivilo, že niekomu jednoducho len nestačí natankovať, vynulovať tacho a po ďalšom tankovaní si jednoducho spočítať aká je spotreba keď už je to také dôležité.
Ale je pravda, že som z inej planéty. Nikdy ma nezaujala žiadna PC hra, playstation a telefón používam len na telefonovanie a sms, občas spravím foto. A ľudia strácajú čas množstvom nepodstatných blbín (žial, vrátane mňa ;-) ) a toto mi prišlo ako ďalšia úplne zbytočná blbina. Lebo vydeliť litre kilometrami mi príde jednoduchšie.
;-)
súhlasím Acon mám velmi podobný názor a tiež ma velakrát okolie považuje za indivídum z inej planéty dnes už nie je dôležité držať dych z dobou ako sa to niekedy pekne ospravedlnovalo ale dôležité je byť sám sebou a nepodlahnúť každej spros.osti na ktorej chce niekto zarobiť
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Acon napísal:
Nikdy ma nezaujala žiadna PC hra
Aj kvalitne PC hry si musis najst podobne ako kvalitnu hudbu. Napada ma napr.Deus Ex: Human Revolution ;-)

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných