Nissan X-trail - obcasne pipanie v kabine

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

19stanley82
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.01.2011 21:58
Zdieľať na Facebook

Nissan X-trail - obcasne pipanie v kabine

Príspevok od používateľa 19stanley82 »

Zdravim
Obcas mi kratko prepipne nieco v kabine nissanu xtrail 2016
Mobil mam odpojeny takze vylucujem pipanie nejakych mailov ci sms
A taktiez mam vypnutu aj funkciu vybocenia z pruhu cize vobec netusim co by to mohlo byt :0(
Nema niekto pre mna odpoved?
Jago007
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 07.01.2009 17:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jago007 »

Mám QQ 2015.Ak tam máš nissanconnect s navi, tak ak ides rychlo do zákruty tak ta upozornuje,že je prudká zákruta.Trojite pipnutie je radar,ktorý sleduje auta pred tebou a upozornuje ta na mozny naraz ak nezareagujes tak auto zacne brzdit(uz sa mi to raz stalo).
19stanley82
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.01.2011 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 19stanley82 »

Ano mam tam aj navigaciu s nissanconnect
Tak to ti velmi dakujem lebo v nissane ani len netusili
A moze to pipnut obcas aj pri prekroceni rychlosti ked mam zapnute sledovanie znaciek?
Lebo nie vzdy len pri zakrute sa mi to stane
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mas novu masinu s milion elektronickymi srac.kami tak podla mna mas k tomu aj navod a tam by to malo predsa byt napisane kedy ta na nieco car upozornuje a ako
Jago007
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 07.01.2009 17:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jago007 »

Teraz si nepamatam,ale pipanie je asi aj ked ta niekto predbieha a na spatnom zrkadle ti vtedy blika zlta kontrolka.Inak som si vsimol,ze ked je ostra zakruta a idem az prilis rychlo tak to pipne inak ako,ked len upozornuje na ostru zakrutu.Ono to sleduje tvoju rychlost a podla toho vyda zvuk.Minule som isiel pomaly do zakrtuy na obvyklej ceste a nepiplo to.Ako pisal kolega pozri manual mozno to tam bude.Ja som ho necital
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Svätá pravda ...vždy a v prvom rade netreba jazdiť s klapkami na očiach a treba sa pozerať aj pred seba aj vedľa seba aj za seba a venovať sa riadeniu a sledovať cestu a hlavne autá vôkol seba . Jasné že na rovnej ceste kde široko ďaleko ani nohy človek stratí ostražitosť. Ale správam sa že nemám nikdy na 100% zelenú a niesom nikdy na hlavnej. Jeden SMSkuje druhý čumí na palubák a spotrebu daľší sa venuje tabletu a navigácii a potom to tak aj vypadá na cestách.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných