Nissan Tiida 1,6 automat - skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pazel
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.03.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Nissan Tiida 1,6 automat - skúsenosti

Príspevok od používateľa pazel »

Prosím poraďte. Zaujal ma tento ponukany Nisam. Keďže nemám s touto značkou a už vôbec nie s týmto modelom skúsenosti, poprosil by som o vaše poznatky-skúsenosti. Je ich na trhu pomerne veľa, tak preto.
Jedná sa mi hlavne o automat samozrejme aj to či nemá nejaké "detské choroby" (jazdime len prevážne v meste). Konkrétne sa jedná: r.2008,51000 km, automatická prevodovka, tempomat,
CENA 7500,- Eur. --- Je cena úmerná ? Na trhu sú ceny nižšie, ale aj také, avšak s vyššou výbavou .
Naposledy upravil/-a pazel v 27.12.2011 12:56, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Predpokladám, že v cene máš jednu nulu navyše... :-)

Na trhu ich je veľa?! V ČR a SR konkrétne 3 (slovom tri) sú v ponuke na tomto portále! Aj na Mobile.de ich je „až” 200, s automatom 14, to by som ako širokú ponuku rozhodne nenazval...

Tiida mal byť nástupca úspešnej Almery N15 a N16, ktorej náhradou mal byť pôvodne Qvašák, zákazníci si ale žiadali auto klasických tvarov, tak vymysleli hento, no ako to povedať slušne, zvláštnych tvarov. No ale HB resp. sedan to narozdiel od QQ je...

Inak posledné dobré Nissany skončili v r. 2000 keď sa spojili s Renaultom...


Zobrať niekoho skúsenejšieho so sebou a všetko skontrolovať, aj keď v príapde takého ročníka a nájazdu by to malo byť v podstate ešte nové auto...
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Neni v tom legendarne bezstupnove CVT? Kdesi som cital, ze ked sa to zacne s*at, tak oprava neni zrovna lacna.
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

ako som tak pozeral to auto až tak zle nevyzerá a za tú cenu sa mi to zdá v pohode problém môže byť ked to bude treba servisovať
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní