Nissan Terrano II 2,4 i - ako ide v terene

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

BEBE8678
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.06.2014 23:59
Zdieľať na Facebook

Nissan Terrano II 2,4 i - ako ide v terene

Príspevok od používateľa BEBE8678 »

Poradte mi aké má klady a aké zápory ? Kto má s ním skúsenosti ? ako sa správa v terene ? nie je slabý ? ?
michalqo
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 13.12.2013 18:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalqo »

ja mám síce 2.7TD ale čo sa týka podvozku môžem povedať že v teréne pracuje naozaj krásne,je to celkom fajn vozenie a za tie peniaze určiťe... Neviem ako je to s 2.4 ale myslím si že ak nie si tažký off road jazdec tak ti v pohode vystačí.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Obe motorizacie stoja za prd take socialky.v testoch je nissan na poslednom mieste prave koli motorom.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

...nože daj nejaký ten test kde je terénny nissan - terrano II na poslednom mieste.
sadlo
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 18.04.2008 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sadlo »

2,7tdi v teráne II je jeden z najvychválenejších motorov. Mal som a nedám dopustiť. Samozrejme že do terénu je lepšie kratšie terrano ako dlhšie.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Aj nissan patrol skoncil v zadu za ostatnymi koli motoru.nevladal tocit kolesami.je to na you tube.test bol do kopca po snehu.cim kopec naberal na stupani tym bol aj sneh hlbsi.1 priecku neschopnosti drzi bmw x drive.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Podľa môjho názoru je do ťažkého terénu najlepšie a najvhodnejšie krátke
Mitsubishi Pajero... :2f93: :28b7: :2f93: :28b7: :2f93: :28b7:
...Netvrdím ale,že Terrano je zlé,ale radšej by som zháňal diesel...
BEBE8678
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.06.2014 23:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BEBE8678 »

Ďakujem za odpovede, ked ho vyskušam v ťažšom teréne - tzn. u mna po strmších lesných zvážniciach, kade vozia LKT drevo - a vyjde až hore, tak to mi stačí - sám som zvedavý - predtým som mal terrano 2,7 TDI r.v.1997, a vyšiel takmer všade, ale musel som ho dať preč kôli rozsiahlej korozii, hlavne vnútorné blatníky , spodok pod šoferom atd atd, a mal ešte jednu chybu, šiel na núdzový režim a nevedeli sme to odstránit, vymenili sme raz trysku, potom nejaké snímače, a stále nič.. teraz sa mi trafil za dobrý peniaz tento 2,4 benzín, tak som bol zvedavý ako pôjde.. keby sa ozval niekto kto taký má a má s ním okrem ostatneho , aj také "terenne" skúsenosti budem velmi vdačný za príspevok..
lubo1972
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.05.2010 19:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1972 »

dobry mal som nissan terano 2 anglicku verziu 3dv 2.4i jazdil som z nim iba v terene vyborna priechodnost a prijatelna spotreba a velmi jednoduchy motor da sa povedat neporuchovy sviecky olej filtre ziadne drahe naftove cerpadla a vstreky presiel som raz v terene kde niva uz nevladala a musela vycuvat moj nazor velmi dobre a jednoduche auto na udrzbu a opravy ..... auticko som predal bratrancovi stale jazdi trochu korozia na prednych blatnikoch odporucam lubo
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Mame terano 2.4i a mozem povedat co sa tyka motora nepozna prekazky spotreba je sice vacsia ale co je zaujimave auto aj ked stoji caa 4 mesiace bez nastartovania tak chyti uplne na prvu otacku , co sa tyka v terene staci nam ale v porovnani skratkym Pajerom taha za kratsi koniec , naopak zas ma vacsi kufor pokial auto nieje zhnite nemas co riesit -motor ta prezije je to poctivy stary japonec
BEBE8678
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.06.2014 23:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BEBE8678 »

Ďakujem lubo1972 a braga, konečne počujem aj niečo pozitívne po tolkych negatívach od ostatných, už som bol z nich aj znechutený, že som kúpil niečo čo som nechcel..
michalqo
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 13.12.2013 18:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalqo »

bože seven... ked si kúpiš niaké to auto potom niečo hovor... ja som mal trochu viac off-roadov a môžem povedať že Terrano je jedným z najlepších. Môžeš sa vykašlať na niaké stupidné testy na YT. Dokonca som bol svedkom toho ako jednotkové staré terrano prešlo viac ako land cruiser,FJ cruiser,patrol a tak.. Netvrdím že je lepšie... ale určiťe nie ani horšie.
BEBE8678
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.06.2014 23:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BEBE8678 »

Benzínové terrano som odskúšal a ide super ! som spokojný, zatiaľ som prekonal všetky prekážky bez problemov, uvidíme ako sa bude správat v daždivom počasí v ťažkom teréne.....
kirie1
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 10.12.2009 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirie1 »

Ahojte. A nechybá uzávierka?
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných