Nissan Terrano 2 - lemy/plasty

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hunterdk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23.11.2008 13:10
Bydlisko: Orava
Zdieľať na Facebook

Nissan Terrano 2 - lemy/plasty

Príspevok od používateľa hunterdk »

Zdravím, poprosím o radu skúsenejších. Plánujem kúpiť starší ročník Nissan Terrano 2. Dajme tomu že som našiel dve rovnocenné ponuky, ale jedno má po celom obvode tie strieborné lemy/plasty, či ako to nazvať, druhé je okrem nárazníkov čistý plech. Obávať sa aby sa pod tými plastami nedržal bordel a potom hrdza? Nie je lepší čistý plech? S tými plastami vyzerá offroad možno efektnejšie, ale mne ide viac o funkčnosť. Ďakujem za rady.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Uvažuješ racionálne.Pod lemom sa vždy čosi deje..
Lem ťa nevozí,ak nie je,máš o možný problém menej a spokojnosť z autom na týchto kravinách nestojí
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

oplastovane krajsie vypada to je fakt ale blato a sol pod plastom neumyjes.praktickejsi je ta holota to je fakt.a plast v terene stratis a vypada to potom zle bez neho.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Takmer každé Terrano je dnes zožrané tak si vyber, má to svoje kritické miesta
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

kazde nie dovolim si tvrdit mal som ford maverick nemal stipku hrdze.inak dovoz italia bolo to doprovodne vozidlo.asi nebehal po terene tak preto.
hunterdk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23.11.2008 13:10
Bydlisko: Orava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hunterdk »

Vďaka chlapi. :42f9:
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Len si nevyber dovoz z Rakúska-tie sú všetky zhnité...
...Radšej ako bolo spomínané Taliansko alebo Maďarsko a nezabudni si skontrolovať VIN-ko či je čitateľné,aby si nemal problém z prihlasovaním...
hunterdk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23.11.2008 13:10
Bydlisko: Orava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hunterdk »

Kamarát doviezol Pajero z Talianska. Ako vravíš, pochodil Rakúsko, všetko malo hrdzavé šasy.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Bavíme sa tu o 15-20 ročných terénnych autách,áno niektoré-čiže väčšina,boli používané v teréne a niektoré aj na ceste(rozprávky typu:je to z juhu Talianska a tam sa nesolí,všetci poznáme),lenže ruku na srdce,aj 15-20 roč.osobák býva zhnitý(Zrezaví né vole,zrezaví správne,a co hlavne?no koroduje vy tupci :40bd: )a povedzte mi dôvod prečo by mal byť zdravý 15-20 ročný teréňák ktorý je 70% svojej životnosti obalený blatom a snehom?Ak si idem kupovať Terano,Pajero,Vitaru a pod. rv.1993-95-2000 tak neočakávam že tam nebude "ani štipka hrdze"ak chceš Off bez hrdze tak si kúp rv.2010+.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Mame Terano rocnik 85 2.4 benzin dovezeny s rakuska olemovany plastami co to bolo hrdzave , nieco poopravovalo nic strasne, tie auta stych rocnikov mali dost hrube plechy , napravy su tiez od hrdze ale auto bude mat predsa uz 30 rokov motor chyti na brnk , pouzivame ho len do lesa
shark79
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 14.01.2010 23:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa shark79 »

Určite by som sa plastových lemov nebál. Opticky to trošku rozširuje auto a ďalšia stránka veci je, že aspoň Ťa nebudú srať idioti, ktorý parkujú na 30 cm. od Teba a pri vystupovaní Ti obije polku auta. Každý lem sa dá dať dole a skontrolovať ako to tam vyzerá. Taktiež každý lem sa dá dať dole a auto patrične ošetriť plocha pod ním. Ja sa chystám svoju 12 ročnú Grand Vitaru odplastovať (odlemovať) na jar a kuk ako to vyzerá. Takže za mňa by som volil jednoznačne s lemami. A ver mi, že stačí jeden ride po úzkej lesnej cestičke a viac ako lemy Ťa bude štvať oškriabaný lak na boku auta od vetvičiek a podobne :3906: Ale vyberaj s rozumom, lebo keď raz okúsiš terén, tak máš zaručenú studňu na peniažky :40bd:
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

pepo no co som mal ja nebola bublinka na dverach ci veris lebo ne.a bolo biele.chalan co to kupoval sa odbavil aj na zdvihaku.nenasiel nic ale chcel velmi lebo som mu povedal ze za kazdu najdenu hrdzku mu spustim 50e s ceny auta.ver ze nenasiel nic.odbavil sa na nom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných