Nissan Primera 2004

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

under5eri4l
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.01.2017 16:25
Zdieľať na Facebook

Nissan Primera 2004

Príspevok od používateľa under5eri4l »

Dobrý večer, pátral som všade po internete ale nič som nenašiel tak sa obraciam na túto možnosť. Ide o to, že, keď zošliapnem plynový pedál tak necítim také to "trhnutie" ako by som chcel. Mám Nissan Primeru 2004 rok, 316 xxx km, 1.9 dCi 88kW, 6 rýchlostný manuál. Pred nejakou dobou som sa viezol v kamarátovom 80kW Peugeote a on, keď na to dupol tak som to pocítil statočne...Ale u mňa? Nejaké návrhy, že čo a ako alebo čo zmeniť?
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Je to klasický Renault 1.9 dCi 88kw. Mne robilo to isté ibaže na Scénicu..pomohla nová regulácia turba a snímač tlaku turba. Pár eurové záežitosti, výmena za 5 minút aj s hľadaním kde to je..:) Auto bolo lenivé, na spodu nechcelo ísť poriadne, skoro ako atmosferický dízel. Na vrchu už šlo statočne. Po výmene som myslel že sedím vo Ferrari, no radšej som ho aj tak predal, mal som dízla dosť.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Tak asi vymen Nissana za Peugeota ne? A je tu kopec otazok na trhanie auta...kedze tebe to chyba skus take kupit,mnohi sa takeho co trha chcu zbavit....
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní