Nissan Pathfinder - veľkosť kolies

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

mastik29 napísal:On ma vyjadrenie, cierne na bielom, ze tie disky tam nemozu byt, hoc su aj original Nissan, no napriek to ide riesit na forum, ako s tym papierom vydrbat.
Dnes su ti ludia daki chori, slabomyselni...
Alebo tak arogantni??? Bez chrbtovej kosti???
Ani sa neunuval napisat podrobnosti o svojom aute.
Hlavne, ze importer je tupy, lebo mu poslal papier s negativnym vyjadrenim a teraz sa to vyriesi tu na fore.
Este temu zalozil do nespravnej sekcie.
- jasné hlúpemu je všetko hlúpe - prečo by to nemal skúšať keď na ulici vidí také isté auto s iným rozmerom ktoré to má aj v TP zapísané? Načo sa vyjadruješ keď k tomu nemáš nič?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

to ze to auto takisto vyzera neznamena ze je take iste
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

hjundai napísal:
pedro727 napísal:džamahiria je tam odkiaľ pochádza tvoje auto. výrobca ti nedal certifikát na kolesá a ty nadávaš na slovensko?
to sa mi hádam zdá...
- no keď sú tu aj takí "borci" ako aj ty - výrobca urobil všetko ako mal, tu je otázka na predajcu-distribútora, to je jeho kapusta urobiť niečo pre zákazníka kedže je to v jeho kompetencii.
V tvojom pripade by bolo mlčať zlato, ako vo väčšine prípadov.
blaster417
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06.10.2007 01:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaster417 »

zdravím Vás Všetkých, a pridávam sa na stranu WILZ - a. Prosím Vás prečo sa tu musí hneď útočiť na nováčika, keď sa niečo podľa Vás zle opýta. Ten človek má problém, na ktorý si pýtal pomoc poradiť. Ani jeden ste mu neporadili. Máte pravdu, ani ja, ale nebudme jeden na druhého až takí zlí. Skúste viac empatie.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Ja som mu neporadil? A z citania si mal co? Poradilo mu tu vela ludi. Oficialne vyjadrenie uz ma v ruke ze tam 18ky nepatria. Uz mu ostava ist len cestou klukatou ak tam tie 18ky silno chce
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

ze tam 18ky nepatria

Ale patria a to v rozmere - 255 / 60 R18 112 V
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

disky samozrejme zapisat ide , certifikovany predajcovia kolies maju v ponuke na tvoje vozidlo aj 18 palcove kolesa len ono to je tak pokial by si od nich tie kolesa kupil dostanes od nich certifikat ze su vhodne a schvalene na tvoje vozidlo a stymto papierom ti kolesa v pohode na DI zapisu , tak ak nechces kupovat nove skusil by som sa obratit na tychto predajcov , vyrobca ti zrejme poslal vyjadrenie tak ako bolo original auto predane nic viac ani menej klasicky ich postup -tade cesta nevedie. Najznámejším zástupcom výrobcu diskov je firma ETOP, ktorá zastupuje značky pneumatík ako AEZ, ENZO, DOTZ, DEZENT, KROMAG. Certifikát dostanes automaticky pri kúpe nových diskov ale dá sa dokúpiť aj samostatne.Jedna sa o TUV certifikat na ktorom musi byt uvedene VIN cislo
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

A ty vies o aky rocnik, motorizaciu sa jedna?
Mimochodom, toto je v pravidlach fora uvedene (popri inom):

“Ako prispievať na diskusnom fóre:
1. Pred založením témy použite funkciu hľadať: Presvedčte sa, či sa váš problém na fóre nepreberal v minulosti. Vyhnite sa tak zakladaniu duplicitných tém. Moderátori majú právo duplicitné témy uzamknúť a presunúť do koša.


2. Názov a zaradenie tém do sekcií: Ak zakladáte novú tému, názov a zadanie musia byť jasne formulované. Na otázku sa dá odpovedať tak kvalitne, ako kvalitne bola položená. Súčasne vás žiadame, aby ste svoje témy zakladali do správnej sekcie. “

Vyssie som dal odkazy, kde je uvedene riesenie danej otazky.
Autor temy sa doposial k svojmu autu viac nevyjadril.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

mastik - a co si mu ty poradil ? na patfinger a navaru 18 kolesa zapisat ide na vsetky motorizacie ! tu mas priklad jednej motorizacie najslapsej https://bbimg.alcar-wheels.com/certific ... T47&lng=sk
blaster417
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06.10.2007 01:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaster417 »

"patko1"
a ty si čo mal z čítania, kde som písal niečo o tom že si mu neporadil. Tak kľud, a presne pre toto sa sem neoplatí chodiť.
marian270578
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.12.2010 00:26
Zdieľať na Facebook

Re: Vaša požiadavka Nissan -18 ky elektróny Nissan Pathfinde

Príspevok od používateľa marian270578 »

Páni ďakujem všetkým za komentáre aj za tie negatívne
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

blaster417 napísal:"patko1"
a ty si čo mal z čítania, kde som písal niečo o tom že si mu neporadil. Tak kľud, a presne pre toto sa sem neoplatí chodiť.
Toto si napisal 11.27 ,,Ani jeden ste mu neporadili. Máte pravdu, ani ja, ale nebudme jeden na druhého až takí zlí. Skúste viac empatie.,, A potom tu vyplakavaj ze sa sem neoplati chodit
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

vsevetko napísal:
ze tam 18ky nepatria

Ale patria a to v rozmere - 255 / 60 R18 112 V
OK chod s nim na zandarsku a povedz to zandarovi nech mu to teda zapise leby ty si tu sef :40bd:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Vaša požiadavka Nissan -18 ky elektróny Nissan Pathfinde

Príspevok od používateľa oco13 »

marian270578 napísal:Páni ďakujem všetkým za komentáre aj za tie negatívne
dúfam, že sem o pol roka prídeš vyplakávať ako sa ti rozpadla náprava a na vine budú slovenské cesty, že :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
nitrix
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.10.2006 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nitrix »

Superb 2018,výrobca povoluje aj 21ky,lenže: motorizácia,výbava od výrobcu,a hlavne EMISNá TRIEDA. a nepovolia za písať ani 18ky,kým nezmeniš emisnu triedu. takže kažký detail o aute je doležitý

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný