Nissan navara alebo fiat fuulblack

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Er.ik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.04.2010 17:10
Zdieľať na Facebook

Nissan navara alebo fiat fuulblack

Príspevok od používateľa Er.ik »

Pozdravujem prosim vas rozhodujem sa či kupiš niektore z tyhto aut samozrejme som zvažil aj toyotu a ford ranger a amarok no to su skôr všetko auta do terenu okrem amaroku len ten by som chcel jedine 3.0 a ten je moc drahy tak nie..
Podstata je že potrebujem ťahať vozik cca 2T lešenie a prevažne chodim po ceste. takže potrebujem auto čo to vydrži dlchšiu dobu nebude tak trpiet.. doteraz som mal Hondu CRV celkom to zvladla len po 3 rokoch naozaj už vyzerala dost zle.. naozaj poprosim každy koment každu radu ocenim!!!!! Navrhnite povecte naozaj vopred dakuejm a aj skuste či automat alebo manual.
Samozrejme sa bavime o Dieselu. Dufam že všetko podstatne som napisal.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja by som bral ten Fiat fullblack, manual 6 MT

2,4 je slušný motor, len treba rátať so spotrebou okolo 9 l

tiež uzavierka medzinapravoveho diffu
Er.ik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 22.04.2010 17:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Er.ik »

Dnes som bol skusat ten nissan na cestu super pozdava sa mi :) pojdem ešte ten fiat skusit :)
rado02
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.05.2013 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rado02 »

Mam navaru mesiac aj pol. Rozhodol som sa pre nu koli zadnej pat prvkovej naprave a taktiez sa da kupit za dobru cenu v plnej vybave. Na ceste je to vyborne pohodlne vozidlo, mal som novu rav4, pathfinder a konfortne sa to da prirovnat. Skusal som aj manual ale rozhodol som sa pre automat. Ak s tym chces jazdit kazdy den a po ceste tak je jednoducha vozba, manual bol pre mna trapenie, nepreane radenie rychlosti a dlhe drahy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných