837 643
inzerátov
Pridať inzerát

Nissan almera 1,4 v top stave

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Nissan fórum
Odpovedať Nová téma
<12345>
Autor Správa
bajo777
Legenda - Ford T (585)
Vrchný konštruktér
Založený: 03 august 2010
Nabehané: 4 mes 1 dní 11 hod
PríspevokZaslal: 30.11.2018 19:15   
musim suhlasit s cicom, ten motor je uplne v pohode do toho auta

Citovať
jaster-83
Povedomá tvár - Favorito (38)
Založený: 16 september 2010
Nabehané: 11 dní 6 hod 47 min
PríspevokZaslal: 30.11.2018 19:29   
takuto almeru som mal, motor nesmrtelny, zivy, na tak lahke auto uplne staci, aj ked som tam lial olej kaj do dvojtaktu stale to slapalo a to bolo po 10 majiteloch snad a realne mozno 600000km, retaz hrkotala, top stav...... je total utopia, moje tiez bolo krasne a po prvej zime vyslovene diery a vyliezlo vsetko co bolo zamaskovane a naleste, to auto hnilo pred ocami, viac ako 700 euro to nema hodnotu aj keby to bolo pozlatene, mi to pripomina tie clanky ako sa tu objavuju typu 20 rocne audy s najazdom 5km v top stave po generalke za 10000euro
N15 GA14DE
3B6 AVF
Citovať
hjundai
Vážený člen - Gallardo (215)
Založený: 21 marec 2010
Nabehané: 7 dní 7 hod 3 min
PríspevokZaslal: 30.11.2018 21:27   
mhlavaty napísal:
Auto za 2200 je lacnejšie ako hajtra za 1000.Pretože z hajtry sa cukrík nestane lusknutím prstov.

- a kto vie že toto je cukrík? za 2200 mám 4 autá v podobnom stave. lebo dve v lepšom, novšie s výbavou.
Citovať
patko1
Založený: 03 december 2007
Nabehané: 17 dní 11 hod 43 min
PríspevokZaslal: 30.11.2018 23:51   
hjundai ty co fetujes? Ukaz mi teda take auta 4kusy za 2200e? Ukaz mi aspon 2 teda po 550e. Alebo vies co? Ukaz mi aspon jedno ty hrdina.
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (640)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 3 mes 10 dní 11 hod
PríspevokZaslal: 01.12.2018 08:25   
Pokial by to predávala súkromná osoba a pri návšteve by ma viac zaujímal majitel ako auto , tak som ochotný uveriť. Ale toto je priekupník, ktorý rovnakú rétoriku používa na všetkých asi 25 aut čo predáva. Takže za mňa - rovno zavriem takúto ponuku a nestojí mi to ani za tých 5 centov na telefon. Tento inzerát vôbec nie je o aute ale o tom ,že niekto sa viditelne snaží z ludí urobiť hlupákov - horšie ako Ficko s Kalim dokopy.
Povedomá tvár - Favorito (26)
Založený: 13 apríl 2009
Nabehané: 10 hod 40 min
PríspevokZaslal: 01.12.2018 08:32   
Čoskoro 19 rocne auto za 2200€???nie.hotovo.bodka
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2129)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 14 dní 2 hod
PríspevokZaslal: 01.12.2018 08:41   
Samozrejme všetko môže byť v realite úplne inak,ale zo zadavatela témy sa nesnažme urobiť idiota ktorý slepo zaplatí a berie.
Nech príde ktokoľvek z otázkou,nemôžete ho prefackať zľava sprava ani urobiť z neho prípad z pomocnej školy.Skúste raz nemupovať vy,a teda neposudzujte ani auto svojimi očami či je a nie je malé a velké alebo slabé či makové,zase je téma takpovediac v riti a zbieha do volovín a rieši presne to,čo nik ežiadal aby sa riešilo.Samozrejme že platí tu a vždy nejaké ale a ak....ak nepredáva podvodník,ak nie je stav ako cukrík atd..to všetko snáď pred kúpou bude overené kupujúcim.takže skúste mu dať odpoveď na to,na čo sa pýta...auto je takto deklarované a aké je to auto.Nešpekulujte ako Mara zo škatulou
Čo by ste a ako by ste...urobte si tému a tam sa tomu venujte či vy áno /nie a čo áno a čo nie,a potom sledujte za akých blbov vás (aj vás) vyhlási z radosťou kopec ľudí
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (640)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 3 mes 10 dní 11 hod
PríspevokZaslal: 01.12.2018 09:42   
Nehodnotil som auto ,ale predajcu. Ak je nedôveryhodný inzerent je škoda sa vôbec zaoberať tým čo ponúka. V inom okruhu záujmu mám natelefonované a nachodené kilometre a aj klamári ako keby sa učili jeden od druhého. Rovnaké formulácie rovnaké medové motúzy pod nosom.
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 16 apríl 2008
Nabehané: 3 dní 20 hod 42 min
PríspevokZaslal: 01.12.2018 09:55   
Ako myslim si tiez ze cena mu trosku usla, aj keby to bolo v TOP stave... o com trosicku pochybujem pri autickaroch.
Pokial je kupujuci pripraveny vysolit tolko dukatov, nech zdvihne zadok, sadne do auta a ide to pozriet.
Za tie prachy to musi byt naozaj ako nove, ziadna hrzda, olej v motore, prevodovke a serve novy, pomenene vsetky remene, kladky, brzdy bez ziadnych ojazdenych hrantov, podvozok bez jedineho zvuku, pukania, buchania,...

Vacsina pripravy na predaj vsak je: vytepovat interier do cista, prebehnut z vonka lestickou aby sa zakryli skrabance, Plak na palubovky a plasty nadrbkat vsade v interieri, aj vonku na kolesa a aj na motoooor a aj na vsetky cierne plasty z vonka, vyvonat to a je to cele... kopec ludi skoci na pozlatko. Staci poziet aj DOT na gumach, ak tam su 10 rocne gumy a stierace z roku pana co su viac rozmazavace ako stierace, brzdy ojazdene do mrtva tak tazko predpokladat ze auto je cukrik :)

Sadnut, vyrazit a pozriet treba... odtialo od klavesnice sa to nedozvie nikto z nas :)
Citovať
lubos zimovcak
VIP člen - Veyron (349)
Založený: 19 november 2008
Nabehané: 14 dní 15 hod 37 min
PríspevokZaslal: 01.12.2018 10:44   
Sa mi nechce veriť, že skoro 20 ročne a bez hrdze....
Až je to tak,tak je to unikát.
Mal som 2 Nissan y,/ Primer y/ super voľba.
Motor je podarený, spotreba okolo 5,5 l, ľahké auto, výborne jazdné vlastnosti.

Klíma neprekáža!! Je tu menšie presklenie, aspoň neodobera výkon a nemá čo unikať ...
Voľakedy neboli ,mal som čierne autá a v pohode...

Ale osobne NEVERÍM, že je v takom super stave.
Citovať
lubos zimovcak
VIP člen - Veyron (349)
PríspevokZaslal: 01.12.2018 10:47   
MilankoDCA napísal:
Ako myslim si tiez ze cena mu trosku usla, aj keby to bolo v TOP stave... o com trosicku pochybujem pri autickaroch.
Pokial je kupujuci pripraveny vysolit tolko dukatov, nech zdvihne zadok, sadne do auta a ide to pozriet.
Za tie prachy to musi byt naozaj ako nove, ziadna hrzda, olej v motore, prevodovke a serve novy, pomenene vsetky remene, kladky, brzdy bez ziadnych ojazdenych hrantov, podvozok bez jedineho zvuku, pukania, buchania,...

Vacsina pripravy na predaj vsak je: vytepovat interier do cista, prebehnut z vonka lestickou aby sa zakryli skrabance, Plak na palubovky a plasty nadrbkat vsade v interieri, aj vonku na kolesa a aj na motoooor a aj na vsetky cierne plasty z vonka, vyvonat to a je to cele... kopec ludi skoci na pozlatko. Staci poziet aj DOT na gumach, ak tam su 10 rocne gumy a stierace z roku pana co su viac rozmazavace ako stierace, brzdy ojazdene do mrtva tak tazko predpokladat ze auto je cukrik :)

Sadnut, vyrazit a pozriet treba... odtialo od klavesnice sa to nedozvie nikto z nas :)

Práveže, keby to malo pôvodne gumy, rozvody sú tuším večne, tak vtedy uverim km....
Keď človek malo jazdí, NAČO by kupoval nové pneumatiky??
Veď s 50.000 km musia byť ešte pôvodne...
Citovať
lubos zimovcak
VIP člen - Veyron (349)
PríspevokZaslal: 01.12.2018 10:54   
laco1871 napísal:
1.4 je strašne slabá na toto auto, a to bez ohĺadu na to,že ten motor nie je nezmyselne škrtený nejakými emisnými limitmi..

Kebyže je to 2.0 i je predané v okamihu, a ani sa nedostane do inzercie.

2.0 gt sa na SVK ani nepredávali, alebo som ju nikdy v salóne nevidel.
Je to ľahké auto a ver, že motor stačí...
Keď Ti poviem, že som urobil na nej pri dlhšej jazde cca 5 litrov...., tak uvidíš ten " pokrok"

A do toho vynikajúce jazdné vlastnosti..., Lepšie už mala iba Primera.
To bola asi najlepšia predkolka všetkých čias.

Ako bola voľakedy 4o5 ovládateľná, s fantastickým riadením, tak bol Nissan perfektny v podvozkoch....

Ach, kde tie krásne časy v p... Sú??!
Citovať
ghdqq5
Založený: 01 december 2018
Nabehané: 0 min
PríspevokZaslal: 01.12.2018 12:02   
Cena je hodne mimo,ja som frajerke dohodil almeru 1.4 16v slx v "plnke" so 114000km realnymi a ked sme pozreli pod kapotu tak nam bolo jasne,ze s tymi km neklamali,na nete za 1000,osobne slo za 830 aj s fungl zimnymi a letnymi na elektronoch a trosku hrdzou pri zadnych kolesach,auto sme dali do pucu a s vymenou baterky a brzd kazdy den jazdi uz dva roky v snehu ci v horkach dalo uz mozno aj cez 30000km...preco hovorim,ze je cena mimo...auto je fajn,co sa tyka vykonu to staci,spotreba je 6 priemer,co u takto velkeho auta s benzinakom je fakt malo,no ta hrdza...ci je auto taketo vycukrikovane alebo ten vas "srot za 800",hrdza ho neminie a pomoze mozno tak vyhrievana garaz,no almery tu hrdzu doslova miluju a staci zima dve a hrdzavy bude aj takyto cukrik ver ci never,je to tak...preto mi pride odveci davat hlavne za vyzor take peniaze,kedze my s nasou jazdime kazdy den,nekazi sa rovnako ako by sa nekazila henta lenze stala pomaly o 2/3 menej,cize si to zvaz...za 1700 by som do toho siel a aj to s odretymi usami,viac urcite nie
Citovať
patko1
PríspevokZaslal: 01.12.2018 12:49   
karool napísal:
Čoskoro 19 rocne auto za 2200€???nie.hotovo.bodka
Dalsi odbornik na teplu vodu. Ja som dal 30 rocne total zhnite 4000e a?
Citovať
patko1
PríspevokZaslal: 01.12.2018 12:53   
MilankoDCA napísal:

Ty si tiez z tych co caka ze na aute niekto urobi servis za 1500e a da ho na net za 2200? A este aby si bol spokojny nabali ti na cestu pneumatiky s DOT 2018. Kde zijes prosim ta?
Citovať
Odpovedať Nová téma
<12345>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Nissan fórum