Nikdy nebúrané ! =Búrané

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dandoo
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 15.03.2009 13:43
Zdieľať na Facebook

Nikdy nebúrané ! =Búrané

Príspevok od používateľa dandoo »

Nedá mi nereagovať na pojem Nikdy nebúrané.Takmer v každom inzeráte predajca uvedie - nikdy nebúrané. Ja navrhujem Adminovy túto kolonku teda pojem lepšie špecifikovať alebo úplne odstrániť.Pretože Nikdy nebúrané podĺa logiky znamená vždy búrané. Takže sa aj vy ktorý zadávate inzeráty sa dobre pozrite ,teda pokiaĺ predávate auto ktoré nebolo búrané,ktoré políčko zadáte ako správne.Pre menej chápavých by som dal dve kolonky ato -BÚRANé-NEBÚRANÉ a možno aj pre všetkých. Takže tak.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

dandoo..,ty si sa zrejme narodil ako neplnohodnotna sirota v niektorých zoologických zahrad...
A Ty si myslis,ze k tomu faktu sa niekto prizna,nehovoriac uz o tom,ze mnohi ani o tom fakte nevedia...?
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Rudi prosím ťa bez tých invektív...
dandoo
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 15.03.2009 13:43
Zdieľať na Facebook

po

Príspevok od používateľa dandoo »

Rudolfo63 .Presne pre takých ako si ty by bolo treba lepšiu špecifikáciu ,toho slovného spojenia ,Nikdy nebúrané. Bolo to také malé upozornenie re zadávatelov inzerátu aby dali pozor na správne zadanie.je to v prospech všetkých. Vieš o čom som vlastne začal? ,ale ked´ nechápeš o čom som začal, o hlavnú podstatu o ktorú ide tak sa neozývaj a nestrápńuj sa výrokmi o sirotách a ZOO.... Tebe to eše raz vysvetlím- NIKDY NEBÚRANÉ ZNAMENÁ VŹDY BÚRANÉ chápeš?? ak aj teraz nie tak kedˇ budeš mať chutˇ, dám ti aj lekciu chápania,a hlavne morálneho správania. Viac k Tebe nemám čo dodať.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ježiši ľudia, čo som sa ja už takýchto tém načítal...

Ak budete v tomto štýle pokračovať, budem to mazať doradu...

dandoo, ok posuniem to vyššie, čo na to admin..

Vďaka
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

dandoo..,ok,nebudeme sa tu navzájom kopat do zadku,ale mi vysvetli,akym spôsobom to chces dosiahnut....Moralnym upozornenim?Letakovou akciou? Ci....?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dandoo, dobry postreh, rudo to je terminus technikus vyrokova logika, chalan neriesi, ze vsetky sopy su tuknute, to nam je vsetkym jasne :4090:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
marek11111
Príspevky: 1892
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

rudolfo63 - dandoo nerieši technický stav šerblov ale slovenský jazyk. V slovnom spojení nikdy nebúrané sú dva zápory ktoré sa navzájom rušia a význam je búrané.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

hlavne ten výraz búrať je nezmysel. Spisovne to v danom kontexte nemá čo hľadať.Búrajú sa budovy. Havarované/nehavarované
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

obvinujem vas z fetovania a neznalosti slovenskeho jazyka. Toto nie je anglictina. Slovencina normalne pouziva takyto dvojity zapor, ale nic sa tam neneguje.
Par dalsich prikladov, ktore snad nebudete spochybnovat:
nikto neprisiel
nikdy som nebol v BA
nikdy nepouzite
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

s tým súhlasím. Nesúhlasím iba s výrazom. Búrajú sa skrátka budovy.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vyrokova logika nema so slovencinou nic spolocne, je to zaklad vo vyssej matematike, co je univerzalnejsi navyse medzinarodny jazyk, myslim si, ze zadavatel to takto myslel...
preto by bolo lepsie tam naozaj dat volbu nehavarovane a hotovo, lebo si viem predstavit nejakeho pravnickeho hnidopicha, ktory sa vyziva v nepresnych formulaciach a v dvoch roznych pripadoch si to vysvetli vzdy ako je aktualne vyhodne !

na odlahcenie:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..no,moj jazyk je cisto filozoficko-kujonsko-sedliacky,ale z toho co citam som total k...t
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

preto je nam treba pravnikov a sudy, aby sme sa dohodli, v exaktnej discipline by si neskrtli :b:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
marek11111
Príspevky: 1892
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

pidizvi - to že sa niečo bežne používa ešte neznamená že je to dobre. Vysvetli mi rozdiel medzi "nikdy nebúrané" a "nikdy búrané". Skôr použijem ten druhý výraz, no radšej napíšem nehavarované, alebo pôvodný stav.
To že sa používajú také slovné spojenia je hlavne preto, lebo tomuto národu treba všetko viackrát zdôrazniť. A ďalší problém - je tu len pár príspevkov no už dva obsahujú urážky, riešenie problému samozrejme žiadne

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní